Služba v enem mesecu
Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6564, 13.09.2025 ob 20:49
Anonimno 6564, 13.09.2025 ob 20:49
Sanja svinja…
JS so le veze in poznanstva. Za kakšno garasko delo, koga le vzamejo medse, da je delo narejeno.
JS – službo dobiš takoj, če imaš univerzitetno izobrazbo, tehnična znanja, veliko izkušenj na področju, kjer zaposlujejo in si pripravljen garati za male pare.
ČE pa iščeš navadno pisarniško prelaganje papirjev,.. Tam pa težko prideš zraven, ker je kandidatov brez posebnih znanj malo morje….
Če hočeš dobro potziciojo s fikusom, so pa edino merilo veze.
TAko iz prve roke.
Zdaj pa išči
Forum je zaprt za komentiranje.