Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Vse bolj si želim pobijat bogataše

Vse bolj si želim pobijat bogataše

A se mi mal kisa al je to povsem razumljivo stanje glede na vse večjo razslojenost v državi, kjer nekateri dajo vso plačo za najem in slab futer, drugi pa na banko nosijo po 15 jurjev na dan?

Vse raje kaznujem bogate ampak zdaj bi počasi šel na višji nivo ne sam avto pleh. Majo itak zavarovanega preklete prasice bogataške.

Nike

Janković, Kućan, Ajanović, Dominika, Karner, Đorđević, Veselinovič,

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close