Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Gesara in Nesara in MedBedi

Gesara in Nesara in MedBedi

Tisti, ki ste kaj brali o tem, ali še verjamete, da bodo te obljube uresničene. Pred nekaj leti se je pisalo o tem, da bo vse zdaj zdaj dostopno, a iz tega ni bilo nič. Priznam, da sem malo verjela. Še kdo tak?

Sem tudi slišala zato, a se mi je že takrat zdelo težko verjetno.

nč ne vem, hudimana sm spet use zamudu

Danes sem opazila en video na to temo, v katerem je Trump rekel, da bo uvedena 1. 1. 2026.

Odgovor na objavo uporabnika
Malo verjela, 13.09.2025 ob 13:32

Tisti, ki ste kaj brali o tem, ali še verjamete, da bodo te obljube uresničene. Pred nekaj leti se je pisalo o tem, da bo vse zdaj zdaj dostopno, a iz tega ni bilo nič. Priznam, da sem malo verjela. Še kdo tak?

Nekje je pisalo że nekaj časa nazaj da je vse to nevarno. Zakaj se ne spomnem. Morda se najde še kaj na spletu…

Imena pa so mi odbijajoča…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close