Gesara in Nesara in MedBedi
Odgovor na objavo uporabnika
Malo verjela, 13.09.2025 ob 13:32
Malo verjela, 13.09.2025 ob 13:32
Tisti, ki ste kaj brali o tem, ali še verjamete, da bodo te obljube uresničene. Pred nekaj leti se je pisalo o tem, da bo vse zdaj zdaj dostopno, a iz tega ni bilo nič. Priznam, da sem malo verjela. Še kdo tak?
Nekje je pisalo że nekaj časa nazaj da je vse to nevarno. Zakaj se ne spomnem. Morda se najde še kaj na spletu…
Imena pa so mi odbijajoča…
Forum je zaprt za komentiranje.