Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sestreljen ruski dron v Ukrajini

Sestreljen ruski dron v Ukrajini

https://news.store.rambler.ru/img/64aaccd678f444fe7a8f6cee8d4aeba4?img-format=auto&img-1-resize=height:400,fit:max&img-2-filter=sharpen

Takole z lepilnim trakom zlepljene drone pošiljajo Rusi nad Poljsko.

Poleg tega imajo čudovito lastnost, da tudi, ko jih sestrelijo, lepo nežno pristanejo in ne poškodujejo ničesar.

Tale je celo  sestreljen “pazil”, da ne sesuje zajčnika in zajcev v njem.

Ma, cela Evropa s trohico pameti se krohota tem blefom. Poljaki sami pa najbolj. Sploh ti, ki so uspeli pofotkat te strašne napade.

Res nas imajo ti , ki hočejo zakuhat vojno, za popolne bedake.

 

to sem trdil od prve minute….zelenski v stari naci navadi kopira nemsko diverzijo na poljsko septembra 39…..zato je vse ze naslednji dan utihnilo…..za to vojno so krivi izkljucno zda evropa in ukrajina….ter seveda cia….in samo upam da rusi fuknejo jedrsko bombo in zbrisejo to kurcevo ukrajino z zemljevida

To da so to Gerbere, cenejše variante Gerana, ki se uporabljajo za inertne vabe naj te ne zmoti 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close