Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Za zastoje na avtcestah je kriv DARS…to potrjuje studija

Za zastoje na avtcestah je kriv DARS…to potrjuje studija

pa ne samo za zadtoje, tudi za smrtne zrtve in vecini prometnih nesrec….laznivi Ribic in njegova banda nesposobnezev pa bo urejala pretocnost z novimi kazjimi….kako moras biti bolan v glavi da ne vidis da je zgolj in samo nesposobmost darsa in krojaske kraljice pismeuharstva bratuskove kriva da je povprecna hitrost na dlo aavtocestah na ravni trsktorja oz konjske vprege

Tokrat se v celoti strinjam s teboj.

Darsovo vodstvo je zlizano s politiko in ni pričakovati, da bo kdaj drugače. Politika pa gleda predvsem na svoje interese, da bo čimveč padlo v zasebne žepe. Okoli velikih investicij se vedno vrtijo ena in ista imena.

Se strinjam. Mogoče tudi preveč tlačijo v žepe… Ne vem.

povprecna hitrost na slo avtocestah v letuu 2025 je 45 km/h…to kar je dars naredil v tepanju je na ravni gospodarskega kriminala, dve leti za obnovo kurcevega 5 km odseka, da ga preboi kamion  rabi tud 4h….in potem se pizdurina bratuskova trdokurci da ona ne bo sestankovala na parkiriscih, pir musarjeva najame helikopter da preskoci kolono….tok o tem kako se jim jebe za ljudi

un zakaj je tako?ker dobivajo razpise t.i najnizji ponudniki ki nimajo delovne ssile in mehanizacije, za deli kjer rabis min 1000 ljudi , dobijo firmi ki zaposluje max 50 ljudi in potem se 10 podizvajalcev z po 10 zaposlenimi…tako dela na projektu ki bi ga morslo opraviti 1000 ljudii 150 ljudi….na glavni cedti sg dravograd so delali nov most, na delu si videl 5 ljudi ce si imel dreco, vecinoma 3, pa tud samo enega ki je z lopaato premetaval.pesek….5 mesece za en kurcev most ki ga z ustreznompripravo postavis v 14 dneh ce si fejst nesposoben….e to je drzavno gradbenistvo

no in se to levakarji, lazi maljevca, meeeca o 20000 stanovanjih v 10 letih…tud ce imajo denar…ninkoga ki bi jih zgradil…v slo ni firme ki bi bila sposobna zdgraditi 1000 stanovanj na  leto….e zdaj vedte levicarska lazniva nesnaga….desni kreteni so vsaj tiho in ne lazejo kako bodo gradili

Ne mi to govoriti, odkar imajo dinamični nadzor hitrosti na avtocesti  in en kup študij, sploh ni zastojev. Če kdo poroča o tem je to fake news, ljudi ki želijo škodovati vladi.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close