Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nedržanje dogovora

Nedržanje dogovora

Tako sem jezna.

Z moževimi starši in njegovim bratom in družino smo bili dogovorjeni, da danes pri nas obiramo.

To je 7 ljudi, otroci so stari 19, 17 in 13.

Včeraj sem imela pripravljeno hrano, samo danes bi dokončala, še spekla.

A so pozno zvečer klicali, da ne pridejo, da imajo spremembo načrta in bodo obirali pri sebi.

Mi smo danes trgatev odpovedali, ker je vseeno 7 trgačev manj. Obirali bomo jutri, našli smo nekaj drugih trgačev.

Jezna sem za popenit!!!!

Odgovor na objavo uporabnika
Trgačica, 13.09.2025 ob 10:29

Tako sem jezna.

Z moževimi starši in njegovim bratom in družino smo bili dogovorjeni, da danes pri nas obiramo.

To je 7 ljudi, otroci so stari 19, 17 in 13.

Včeraj sem imela pripravljeno hrano, samo danes bi dokončala, še spekla.

A so pozno zvečer klicali, da ne pridejo, da imajo spremembo načrta in bodo obirali pri sebi.

Mi smo danes trgatev odpovedali, ker je vseeno 7 trgačev manj. Obirali bomo jutri, našli smo nekaj drugih trgačev.

Jezna sem za popenit!!!!

Tudi jaz bi bila za tak freh odnos. Pustili so vas na cedilu. Še eni egoisti. Sigurno niso verni..verni ljudje nikoli ne bi tega naredili. Pri njih pomoč/beseda velja.

Ne vem ce je pametno, da ste odpovedali, bolje da vsaj nekaj potrgate ali ne? Jutri naj bi bil ze id ranega jutra cez celo slovenijo dez.

Eeeh, spet ti, uboga krula.

Kje pa poteka trgatev? Jaz pridem.

A si ti tista, ki je tu gor pisala jedilnik za trgatev? To je nadaljevanje zgodbe?

ja, veliko ljudi ne drži svojih lastnih besed, se ne drži dogovorov.. pač rabijo to laganje, da se bolje počutijo v svoji koži, si tako bildajo ego.

škoda ker se niste sami pač danes tega lotili pa bi naredili kolikor bi lahko, dalje pa jutri..

jaz ko kaj obljubim, držim svojo besedo. sem znana po tem in vsi vedo, da sem zelo zanesljiva oseba, da take z lučjo pri belem dnevu iščeš. dobesedno.

Sami nismo šli. Nekdo mora vozit traktor in predvsem na traktor je treba znositi gajbe. In če sva sama z možem, to ni možno.

Jaz gajb zaradi zdravstvenih težav ne morem nositi. Potem je treba zgoraj iz gajb grozdje stresat v prikolico.

Žal ne gre.

Tako je, če si odvisen od sorodnikov.

Zdaj veš, kakšna skropucala imaš ob sebi. Žalostno, a tako je. Podobno situacijo sem imela-sicer za rojstni dan, ko me je 5 ljudi dvakrat tako nategnilo. Zadnjo minuto neki brezvezni izgovori. Jih ne vabim več, nima smisla, niso vredni moje sekerancije. Z možem se v bodoče drugače organizirajta, poiščita si bolj zanesljivo pomoč, te neodgovorneže pa ne sprašujte za nič več. Škoda slabe volje zaradi ljudi, ki vas ne spoštujejo.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close