Najhujša korupcija NSi do zdaj, a SDS tiho, POP TV tiho, KPK tiho …
NSi je v času fašistične Janševe tiranije 2020-22 zganjala tako korupcijo, da večje v zgodovini Slovenije še ni bilo!
A lejte vi to čudo!
SDS kar naenkrat nič ne kruli o “ugrabljeni državi”!
POP TV nič ne poroča.
Komisija za preprečevanje korupcije tiho ko rit.
Portal N1 tiho.
Kje je torej “ugrabljena država”? Iščite jo pri SDS in NSi izdajalcih!!!
Forum je zaprt za komentiranje.