Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Fafon in mUsarca imata prepoved vstopa v Republiko Srbsko

Fafon in mUsarca imata prepoved vstopa v Republiko Srbsko

Nič več tja, pravijo Srbi, ker sta oni proti Dodiku, Zabrana za njiju. Bre.

Republika Srbska nima pravice samostojno voditi zunanje politike, ampak je za to pristojna politika Bosne in Hercegovine.

In tam sta še vedno dobrodošli.

Še več, en od ministrov ju celo vabi tja!

Ni važna pravna zadeva, gre se za jasno sporočilo Srbov naši škodljivi oblasti!

Naj s figo v žepu poskusita vstopit v Republiko Srbsko.

Kdaj bo ČEFUR Snežić nehal krasti denar in nositi v Bosno? In kdaj mu bo ČEFUR Dodik nehal pomagati?

Odgovor na objavo uporabnika
Slovenec912, 12.09.2025 ob 14:32

Kdaj bo ČEFUR Snežić nehal krasti denar in nositi v Bosno? In kdaj mu bo ČEFUR Dodik nehal pomagati?

Točno takrat ko bodo enkrat naši financarji pametnejši od njega, dokler je pa ena trda bosanska glava pametnejša kot ves državni aparat skupaj, do takrat pa bo kot je.

Ravno na tem primeru se vidi dejanska vrednost naših diplom !

 

Hahahaha

Odgovor na objavo uporabnika
to to zo to zo, 12.09.2025 ob 14:27

Ni važna pravna zadeva, gre se za jasno sporočilo Srbov naši škodljivi oblasti!

Pa fak off mnenje pofukane srbske glave tupe!
Ne bi dovolil, da tja nesejo mojo sliko, kje šele da bi nogo položil med to golazen četniško.
Kaka republika srpska, ste fukjeni vi? Sploh ne obstaja. Obstaja Bosna in obstaja (faking skrčena, ha ha) srbija – nalašč z malo začetnico -vse drugo pa je treba spokat na Goli otok brez vode in hrane.

????? ker je komu pomembno, kaj zine en neposmeni debeluh sredi bosanskega skalovja in ovc, a?
Ma odjebi, trotl!

Čisto z vsem se ukvarjajo samo s Slovenijo ne!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close