Fafon in mUsarca imata prepoved vstopa v Republiko Srbsko
Slovenec912, 12.09.2025 ob 14:32
Kdaj bo ČEFUR Snežić nehal krasti denar in nositi v Bosno? In kdaj mu bo ČEFUR Dodik nehal pomagati?
Točno takrat ko bodo enkrat naši financarji pametnejši od njega, dokler je pa ena trda bosanska glava pametnejša kot ves državni aparat skupaj, do takrat pa bo kot je.
Ravno na tem primeru se vidi dejanska vrednost naših diplom !
to to zo to zo, 12.09.2025 ob 14:27
Ni važna pravna zadeva, gre se za jasno sporočilo Srbov naši škodljivi oblasti!
Pa fak off mnenje pofukane srbske glave tupe!
Ne bi dovolil, da tja nesejo mojo sliko, kje šele da bi nogo položil med to golazen četniško.
Kaka republika srpska, ste fukjeni vi? Sploh ne obstaja. Obstaja Bosna in obstaja (faking skrčena, ha ha) srbija – nalašč z malo začetnico -vse drugo pa je treba spokat na Goli otok brez vode in hrane.
Forum je zaprt za komentiranje.