Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Tadeja bo omožila Jana

Tadeja bo omožila Jana

35-letna Tadeja Majerič, nekdanja teniška igralka in partnerka Jana Plestenjaka, bo omožila Jana!

Saprabolt nazaj!

Še ena poroka v stilu Janez + Urška in Robert + Tinca?

A ni to lepo. ?

Na zdej! Pa je šel še en samec rakom žvižgat 😀

Jan bi imel otroka…

Je to res?

Pa kaj bo ta plastična spaka s starčkom kot je Jan??!!. Otroka pri taki starosti tako ne moreta imeti, še umetna oploditev ne pomaga.

Pa kaj bo ta plastična spaka s starčkom kot je Jan??!!. Otroka pri taki starosti tako ne moreta imeti, še umetna oploditev ne pomaga.

Mene sta moja dva naredila bolj stara, torej se komot da brez umetne oploditve.

Ampak res. Kaj je Janu, da mu ta plastika sede?

Bi bilo pričakovati, da je kot sin vrhunske umetnice malo večji estet?!

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimna746, 12.09.2025 ob 15:54

Je to res?

Ne.

Jan išče mamo za svojega otroka in ne miss universe.

Jan stanuje v Strunjanu. Bo torej poroka spet v Strunjanu ali bo tokrat le pri nevesti.

Vsaǰ da ne bi bila prestara za otroke on si jih želi.

Parom v teh letih se izteka biološka ura.

Ura se izteka predvsem ženskam ampak do 40 še ni prepozno⏳️

Ah,oba sta stara zelo,on je praktično dedek. Vedno govori o družini,otrocih pa jih nikoli ni imel ker vedno izbira butaste babure: Gaber, Medik Maša itd. Nobena ni iz testa za ženo, mati. Verjetno kaj preveč brihten ta Jan ni…

Zdravstveno dokazano, da je treba, ce se le da, otrpke ìmeti mlad.

Ostareli starši..

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1714, 12.09.2025 ob 16:11

Pa kaj bo ta plastična spaka s starčkom kot je Jan??!!. Otroka pri taki starosti tako ne moreta imeti, še umetna oploditev ne pomaga.

Kaj da ne. Prvič sem rodila pri 36, zdaj sem 38 in drugič noseča. Obakrat je uspelo v prvem poskusu.

Večina žensk pod 40 je plodna. Vse ne, večina pa.

Ima še čas. Emeršič je še enega froca zaplodil pri svojih šestdesetih. Ona pa srara 40+. Z lahkoto.

Soseda je rodila tretjega otroka pri 42 letih.

Moja babica pa 11. pri 45. Ded je pa eno leto kasneje pri 59 umrl.

Odgovor na objavo uporabnika
tako je bilo takrat, 13.09.2025 ob 23:56

Moja babica pa 11. pri 45. Ded je pa eno leto kasneje pri 59 umrl.

Ja tako je pač bilo v Avstroogrski.

Odgovor na objavo uporabnika
Šavrin, 12.09.2025 ob 21:17

Jan stanuje v Strunjanu. Bo torej poroka spet v Strunjanu ali bo tokrat le pri nevesti.

Poroka bo v Las Vegasu. Tam je zabavno, ker se lahko poročiš oblečen v Darth Vaderja, Yodo itd.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close