Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Doplačljivo aktivni tempomat

Doplačljivo aktivni tempomat

Pri vseh teh golf 8, seat, škoda dobiš aktivni tempomat že v opremi

Če pa hočeš imeti v audiju aktivni tempomat ga bi pa morali prejšnji lastniki doplačat pa to sam pri audiju od vseh teh vag vozil.

Recimo veliko novih Audijev ljudje niso vzeli Aktivnega tempomata ker je doplačljivo, tako da rabljen avto malo ker audi ima aktivni tempomat kar se mi zdi zelo za malo da treba pri audiju vse doplačat no

Čudno da volan dobiš da še to treba doplačat. Heheh

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close