Splash › Forum › Starševski čvek › vpis na srednjo šolo vpis na srednjo šolo vpis 12.09.2025 ob 12:51 zadnji odgovor 15.09.2025 ob 16:26 Katere opcija bi bila boljša: – lesni tehnik – računalniški tehnik – strojni tehnik Prijavi Anonimno 4957 12.09.2025 ob 12:55 zadnji odgovor 15.09.2025 ob 16:26 itak da računalniški tehnik, ampak je tudi daleč najtežji od vseh teh Prijavi vpis 15.09.2025 ob 09:36 zadnji odgovor 15.09.2025 ob 16:26 Še kakšno mnenje Prijavi Še ena398 15.09.2025 ob 10:44 zadnji odgovor 15.09.2025 ob 16:26 Abosultno danes najbolj iskani so strojniki in tisti ki znajo kaj narediti z lastnimi rokami, se pravi tudi mizarji itd….. Računalničarjev je že sedaj preveč. Prijavi janko215 15.09.2025 ob 11:44 zadnji odgovor 15.09.2025 ob 16:26 Računalniški tehnik ima kar visoko omejitev, kolikor vem. Od teh treh opcij bi izbral strojni tehnik, če fanta seveda to zanima. Prijavi Anonimno684 15.09.2025 ob 16:26 zadnji odgovor 15.09.2025 ob 16:26 Računalniški tehnik, najboljša izbira, dobro in uporabno znanje, čeprav prihaja AI. Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.