Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek vpis v SŠ

vpis v SŠ

Na nekatere športne oddelke gimnazij imajo tisti s statusom športnika prednost. Kaj če imajo ti učenci tudi odločbo za otroke s PP, ki tudi prinaša prednost. Se jim potem obe ugodnosti upoštevata?

hvala.

zanima

kaj si normalna ti?   si ti mamica že kdaj čula za resno delo.   o pizda.   pa kaj bi še ti.  športn status pa omejitve pa zanadarjene pa kaj še??    še kakšna ugodnost?

mislim naše šolstvo je postalo,  ko špar ugodnosti.

kajsi ti normalna???   naj se začne učit.

vse te “statuse športnikov” bi moralo dobiti samo tistih par ljudi ki jih lahko prešteješ na prste ene roke, torej dončič / garnbret / šeško itd. tip talenta ki bi lahko pozitivno predstavljal slovenijo, ne pa neki mulčki ki brcajo nogomet v 6. ligi in bi radi imeli statuse xddd bolana država…VSE ukinit, vključno s “športnimi oddelki” gimnazij, kjer potem tako 95% teh ljudi preneha s športom že do faksa.

 

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close