Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Rojena brez vranice.

Rojena brez vranice.

Pozdravljeni, pišem , če poznate koga rojenega brez vranice in kako funkcionira brez nje. Vsaka informacija zelo dobrodošla.

 

Mnogo ljudi živi brez vranice,  kolikor vem. So jim jo odstranili v kakšni operaciji

Pravijo, da sploh ne vpliva kaj dosti in da se da živeti brez.

meni so jo odstranili pri 21 letih.nesreča.na ukc,kje  r sem ležal.nekaj min.oddaljen od večnosti sem,ko sem se zavedel in izvedel kaj je bilo,vpašal zdravnico,će mi bo zdaj ko nikmam vranice alko škodil.pa mi je rekla a ti je do zdaj koristil.ne,nism vozil pijan.mlad šoferaja,brez nje živim cez 40 let

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close