Rojena brez vranice.
meni so jo odstranili pri 21 letih.nesreča.na ukc,kje r sem ležal.nekaj min.oddaljen od večnosti sem,ko sem se zavedel in izvedel kaj je bilo,vpašal zdravnico,će mi bo zdaj ko nikmam vranice alko škodil.pa mi je rekla a ti je do zdaj koristil.ne,nism vozil pijan.mlad šoferaja,brez nje živim cez 40 let
Forum je zaprt za komentiranje.