Petek je.?
modrivrag, 12.09.2025 ob 11:01
Bom prvič sprobal palico za šcuko in soma. Iron Claw Deadbait Pike 360 20-145g. Zverina od palice na pogled. Čist posebne oblike, tanka močna. Vesel stari.☝️?
Pazi se, da som to palico ne ponese ortopedu ali ti zavrta v hrbet, ker bo bubalo.?
Frogica, a te kaj vzame sabo v ribicijo?
Šnelca_783, 12.09.2025 ob 13:04
Pazi se, da som to palico ne ponese ortopedu ali ti zavrta v hrbet, ker bo bubalo.?
Frogica, a te kaj vzame sabo v ribicijo?
Žabo je Milam včeraj spet označil za trapo. Hahahaha… Ostajaš mu ti, ti pojdi v ribičijo, sta ravno za skupaj invalida.
Viharna driska, 12.09.2025 ob 13:16
Če mu bo pa froga tokrat spet izbruh spregledala, pa res ni gladka. Da jo tako nahruli kar tako, vsaj opaziti ni bilo nič posebnega, je preveč. Očital ji je, da je otročja in brez pameti. Pokazal je svoj pravi obraz.
Pa ja ne spet? V kateri temi?
Forum je zaprt za komentiranje.





