julčk, pa ta plav…
mislm 😀 kaj če bi dala gmah…
lloyd, 11.09.2025 ob 19:28
mislm 😀 kaj če bi dala gmah…
ne bit še ti nespamtn in otročji no..?
mislm ? kaj če bi dala gmah…
Ne drezaj, kjer te ne srbi. Da ne bom še tebe kam poslal.???
Lažnivega čurka pedofil gravža imam vrh glave in ga ne mislim niti malo tolerirat. Al je patološki lažnivec pa še pedofil.
Pol pa tresavico dobi ko mu poveš kar mu gre, mu od razburjanja psihotu tolk drgetajo parklji, da ne more napipkat berljivih besed.☝️?
modrivrag, 11.09.2025 ob 21:35
mislm ? kaj če bi dala gmah…
Ne drezaj, kjer te ne srbi. Da ne bom še tebe kam poslal.???
Lažnivega čurka pedofil gravža imam vrh glave in ga ne mislim niti malo tolerirat. Al je patološki lažnivec pa še pedofil.
Pol pa tresavico dobi ko mu poveš kar mu gre, mu od razburjanja psihotu tolk drgetajo parklji, da ne more napipkat berljivih besed.☝️?
a si ze kontaktiral andrejo?nisi…ja dejmo hitro no…sam ne pol jokst ko bo letelo ven tboje sranje hehe….nisem jaz barca da bos svoj gnoj zlival okrog sstari prasun…zdaj pa ne bod len in hit pisat andreji verovsek da obelodani kdo kdaj kje hehe….
matias, 11.09.2025 ob 21:43
Za Julčka je Kurjek pisal, da je njihov izpod mavrice, da je že bil pri dimnikarju, da mu je pucal zadnji vhod, ženske nima, brez otrok, samotarski menih, bi mu zagotovo sedel en takšen bolj kosmat. 🙂
ah le kak bi bil vecer brez podrepne muhe matjazka….kot vedno pise matjazek iz osebnih izkusenj….dimnikarstvo pa to….mora bit orng susa da te je viharni debil vzel za svojega pajdota….kaj ces…v sili vrag se muhe zre hehe
Julij Cezar, 11.09.2025 ob 21:53
a si ze kontaktiral andrejo?nisi…ja dejmo hitro no…sam ne pol jokst ko bo letelo ven tboje sranje hehe….nisem jaz barca da bos svoj gnoj zlival okrog sstari prasun…zdaj pa ne bod len in hit pisat andreji verovsek da obelodani kdo kdaj kje hehe….
Se mu je čisto odpelo. Naj vidijo kakšen bedak je. Vsi vemo, da je maltretiral ženo in otroka. Tudi tukaj je norel in pisal pod ogromno imeni. Marsikomu je kaj zagrenil.
Naj povem svoje mnenje. Julij je povsem v redu, mene še nikoli ni zasledoval, najedal pri vsaki temi, ima svoje mnenje in se normalno in spoštljivo obnaša na monu. Vsak ima lahko svoje mnenje, saj živimo v demokraciji. Kdo hudiča ga primerja z nekim psihopatskim debilom?
Modri vrag je iztirjenec, psihopat, debil in prevarantski, goljufivi brezposelni impotentni vzdrževalec, matias pa njegov topli bratec in partner. Zaslužita si drug drugega. Modri debil – ta bolnik uporablja nebroj drugih imen na monu, zato se pogosto z lažnimi profili hvali in zagovarja, morda je tukaj še vedno ena sama oseba, ki tega ne ve.
Forum je zaprt za komentiranje.