Zapiram firmo
Če imaš d.o.o. ni problem. Zapreš, napišeš pogodbo o odpovedi. Greš na zavod in iščeš novo službo. Če imaš s.p. pa moraš utemeljiti razlog prenehanja z padcem prometa ali zdravstvenim izvidom. Drugače te razumem, sem dolgo let podjetnica. Dobro vem kako je danes težko, okolje je zahtevno, trg prenasicen. Najlažje je iti v službo, imaš bolniško, dopust, regres. Srečno ti želim
Forum je zaprt za komentiranje.