Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek palestinci so slavili, ko se je pobilo 3000 ameriških civilov in otrok

palestinci so slavili, ko se je pobilo 3000 ameriških civilov in otrok

res me zanima od kod tale prismuknjena drža enih zahodnjakov, da jokate, kako so palestinci bogi. Ti isti Palestinci so na današnji dan pred 24 leti na veliko slavili, ko so skrajneži pobili 3000 ljudi, 6000 jih je pa bilo ranjenih. V tisti stavbi je bil tudi vrtec. Vrtec!!

Oni skandirajo in slavijo, ko se pobija zahodnjake, vi pa jokate, ko se njih pobija. saj zato nas bodo pa prevladali in zasužnjili.

.https://www.youtube.com/watch?v=04_qfj8921I

 

 

.https://youtube.com/watch?v=m17oElr86AM

ja pa jasno. oni ploskajo, ko se pobija zahodnjaške otroke, še svoje rade volje dajo za mučenike. Tam je mati vesela, če njen otrok umre mučeniške smrti. To je čisto drugačna mentaliteta. palestince nobena musli država noče sprejeti k sebi ker so palestinci njihove žrtve, dane tja zato da se zahodnjakom mehkega  srca smilijo.

Odgovor na objavo uporabnika
japajade526, 11.09.2025 ob 19:14

ja pa jasno. oni ploskajo, ko se pobija zahodnjaške otroke, še svoje rade volje dajo za mučenike. Tam je mati vesela, če njen otrok umre mučeniške smrti. To je čisto drugačna mentaliteta. palestince nobena musli država noče sprejeti k sebi ker so palestinci njihove žrtve, dane tja zato da se zahodnjakom mehkega  srca smilijo.

Tudi žide so izgnali iz mnogih držav v zgodovini. Očitno so si zelo podobni.

Odgovor na objavo uporabnika
ohja930, 11.09.2025 ob 16:57

res me zanima od kod tale prismuknjena drža enih zahodnjakov, da jokate, kako so palestinci bogi. Ti isti Palestinci so na današnji dan pred 24 leti na veliko slavili, ko so skrajneži pobili 3000 ljudi, 6000 jih je pa bilo ranjenih. V tisti stavbi je bil tudi vrtec. Vrtec!!

Oni skandirajo in slavijo, ko se pobija zahodnjake, vi pa jokate, ko se njih pobija. saj zato nas bodo pa prevladali in zasužnjili.

.https://www.youtube.com/watch?v=04_qfj8921I

 

 

V WTC dvojčkih  ni bilo otrok, kar seveda ne pomeni, da je bilo prav kar se je zgodilo.

Ine neke teorije in teoretiki zagovarjajo možnost, da so ameri sami sesuli stolpnici, in pentagon!

Odgovor na objavo uporabnika
Sendero luminoso, 11.09.2025 ob 19:38

V WTC dvojčkih  ni bilo otrok, kar seveda ne pomeni, da je bilo prav kar se je zgodilo.

Ine neke teorije in teoretiki zagovarjajo možnost, da so ameri sami sesuli stolpnici, in pentagon!

jaja, šur. Seveda obstajajo “neke teorije” kot obstajajo “neke teorije o ravni zemlji”. Teoretikov zarot je malo morje.

Gadafi je baje imel popolno državo, kjer so ti brezplačno zrihtali stanovanje, komunalo, vodovod, vrtce, šole, službe, vse je cvetelo. Potem pa je prišla ZDA demokracija. Naprej vemo, kaj se je zgodilo.

Si pozabil vzeti tablete ali ti je psihiater napačne predpisal?Obišči psihiatra in mu povej,da tablete ne delujejo.

Še svoji jih ne marajo… pametnemu popolnoma dovolj.

 

I was a soldier stationed in the Jodea and Samaria erea at the time. I can tell you that it wasn’t a few so-called “palestinians” who celebrated the beyond horrific 9/11. It was ALL of them with a week long celebrations in each and every one of their village.

A je kakšna druga logična posledica?? Mene pobijate in moj narod like vsaj 60 let, jaz pa naj slavim Američane in Izraelce????

Ko se je začelo bombardiranje Srbije, je tudi pol Balkana navijalo za bombe, ker so delali take štale…

Sicer pa imate tudi plesoče ortodoksne Žide, ki plešejo ne daleč stran od dvojčkov, ker so točno vedeli, kaj bo. 2003 Netanjahu napove plan napada na Libijo, Sudan, Irak, Sirijo, Libanon, Jemen in na koncu Iran, zato da Ameri in Židje dobijo dominanco nad BV in so čim bližje nafti, plinu in ostalim afriškim dobrinam…Ter seveda korporacije, da ožamejo vse resurse povsod… Da lahko danes bombardira eno Doho, je bil potreben en tak napad in seveda povod je bil 9/11….

Marketing proti muslimanom in islamu se je itak začel, najemanje ekstremistov tudi, ki za pa jurjev naredijo teroristični napad, Mosad in CIA pa brez skrbi vse vesta…Sedaj vam prihaja še AI in kamere malo manj da ne v riti, da ste pod nadzorom…

 

A je lahko drugačna logična posledica, kot da se Židje maščujejo po vseh stoletjih zatiranja?

Odgovor na objavo uporabnika
japajade526, 11.09.2025 ob 20:16

jaja, šur. Seveda obstajajo “neke teorije” kot obstajajo “neke teorije o ravni zemlji”. Teoretikov zarot je malo morje.

Tako ko on si tudi ti lahko navaden teoretik zarote. Vse preveč nejasnosti se je pokazalo v teh letih!

Verjeti Amerom, ki so navadni cigani je tudi težko!

Odgovor na objavo uporabnika
Neregistriran, 12.09.2025 ob 09:49

A je lahko drugačna logična posledica, kot da se Židje maščujejo po vseh stoletjih zatiranja?

 

Zakaj pa so zatirani?

Pohlep naredi iz cloveka pokvarjeno pokveko in Zidi so taki ze 2000 let, pismo, nekje se to mora poznat, ne morejo te ljudje sprejemati, ce si pohlepen in pokvarjen, valjda da te preganjajo.

 

Katoliska cerkev je obogatela z ropanjem, enako delajo Zidi, ropajo ljudi in kopicijo bogastvo.

Po vseh teh stoletjih je ze cas, da se ustavijo in se zamislijo nad svojo karmo.

Če že opletaš z neko karmo, velja enako tudi za tvoje teroristične ljubljenčke. Ali pa zate, če te bo kdaj kakšen vahabija porezal na ulici. Boš potem o karmi gobezdal.

Ja kaj je pa tebi zid ukradel, da si tako pibesnel?

Da ne govorimo o tem, kako so Arabci stoletja bogateli s trgovino s sužnji. Ali pa, kaj so počeli Turki na Balkanu. Taprave si najdete za vzgled, ko vse druge kritizirate.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close