Živijo.Smo mlada družina,ki išče nekoga ali tudi mlado družino za kak klepet,izlet, piknik.Če se najde še kdo, ki išče podobno kot mi komaj čakamo da se povežemo.??
Pojdite ven, na igrisce, na izlet, govorite z ljudmi, povezite se, hudica, vecina druzin si najde druzbo na otroskem igriscu ali med vrtcevskimi starsi, kaj z vama ni v redu?