1100e za polni delavnik, je danes, blago rečeno katastrofa! Plača, oziroma koliko toliko normalno preživetje, se začne pri 1500e neto, za normalen delovnik brez nedelj, nočnih, praznikov, prevoza na delo……. Pametnemu popolnoma dovolj!
To je pa potem res neka žalost. Koliko pa potem dobijo na račun (plača, malica, prevoz npr. do 10 km) tisti z minimalcem, ki delajo brez sobot in turnusov?