PLAVANJE LJUBLJANA
Odgovor na objavo uporabnika
Millena, 11.09.2025 ob 13:34
Millena, 11.09.2025 ob 13:34
Kje v Ljubljani se lahko plava,kot upokojenka in da ni predrago. Jesen, zima, pomlad. Kako je v tivoliju ali sploh lahko starejši plavajo ali je bolj rekreativno za tekmovalce in mlade? Atlantis vem, ampak je kar drag za vsaj enkrat na teden plavanja.
Hvala za odgovore.
bi plavala a v Atlantisu se nekaj prav naplavati ne moreš :(. Tivoli je za ekstremiste, ki skačejo v vodo. Tudi jaz bi en velik bazen kjer greš lahko not/ven po stopnicah in ne lestvi.
Odgovor na objavo uporabnika
Tud jaz, 11.09.2025 ob 13:53
Tud jaz, 11.09.2025 ob 13:53
bi plavala a v Atlantisu se nekaj prav naplavati ne moreš :(. Tivoli je za ekstremiste, ki skačejo v vodo. Tudi jaz bi en velik bazen kjer greš lahko not/ven po stopnicah in ne lestvi.
Pozanimaj se v novi Iliriji. Za paket 11 kart smo dali 60€, nekaj takega.
Forum je zaprt za komentiranje.