Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Welcome refugees

Welcome refugees

Se ne spomnim preveč tipov, da bi s takimi transparenti čefurje pričakovali, ampak so bile v glavnem babe – feministke. Tiste, ki ne bi descem usranih gat prale, jim kuhale, likale in jih stregle.

Pol pa: “Welcome reefuges!” A ti so pa navajeni svoje gate prat in se sami komandirat? A so šle, feministke, v skupno gospodinjstva z njimi in welcome na višji nivo dvignile?

“Jaaaaah, to ni naša naloga, to je naloga države!” Država vas ni silila, da jih pospremite s transparenti “Welcome refugees”, niste se vprašale, če imate za to pooblastilo večine državljanov, to ste v lastni režiji počele, pa jih zdaj še na svoj račun futrajte in spolno servisirajte.

.https://www.youtube.com/shorts/S20hOSds23k?t=2&feature=share

Ker debil si ti. Prvo kot prvo sovražimo tujce. Ali so Srbi, Bosanci, Iranci, Afganistanci, vseeno je. Drugo kot drugo pa videvam čistokrvne Janeze z Afričanko, Brazilko, Tajko, Ekvadorko itd. Tako da ne mi …

Takšno početje feministk samo dokazuje, da so navadni indoktrinirani droni, motivirani z indoktriniranim sovraštvom in prezirom do domačih moških, brez vsakega zavedanja realnosti in posledic svojih dejanj.  Fora pa je, da na neki ravni danes skoraj vsaka zahodnjakinja podpira feminizem.  Kolaps zahodne civilizacije uspe preprečiti le umetna inteligenca.

Tisti ki je ZA, naj vzame enega domov in jamči zanj. Pride jih lahko samo toliko, kolikor jamstvenikov je ZA.

Kvota se je že toliko prevesila, da bo več “inženirjev” kot zaposlenih ki financira to norijo.

Katera mama najprej poskrbi za tuje, kar ostane pa za svoje. Če ni več prostora, svoje v hlev na steljo nastani, da tujci lahko bivajo v sobi, ker so pač taki normativi???

V soseski imamo eno tako zagovornico neomejenih migracij. Ampak zanimivo, da na vrata svoje hiške ni postavila Welcome refugees table, ampak ima ograjo pred dvoriščem skrbno zaprto in cucka znotraj, da jo čuva. Lahko bi svoje ideje in teorije podprla z dnevi odprtih vrat vsem inženirjem, ki so se priklatli v deželico.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close