Muslimanski pristopi je pa klanje, ne diplomacija
V islamu demokracije in svobode ni. V nobeni arabski državi. In to se širi po celem svetu.
Ne samo, da je umrlo 7 kandididatov stranke v Nemčiji.
Pri belem dnevu so ustrelili Trumpovega podpornika, ker je vpliva na mladino. Pa ni važno kdo ga je ustrelil. Gre se zato, da se je šlo za črnjenje, hujskanje,.. lažno obtoževanje in laganje, kar je privedlo do tega dejanja. Isto so hoteli tudi Trumpa ubiti.
Vsa izrojena leva drhal, nagravžna in nagnusna je ok, ko zavaja mlade (in podpira islam), ampak če pa to stori nekdo na drugi strani, PA DOBI METEK V GLAVO. Je pa rasist, nacist…. Se pa začne osebni napad, črnjenje,.. “islamske metode odstranjevanja nasprotnika” (izmišljene laži, laži na laži in hujskanje seveda do likvidacije).
VAŠA NOVA DEMOKRACIJa. Kar dobro jo naštudirajte. Ko boste malo hotlei po svoje, pa metek v glavo.
Anonimno 6383, 11.09.2025 ob 09:01
V islamu demokracije in svobode ni. V nobeni arabski državi. In to se širi po celem svetu.
Ne samo, da je umrlo 7 kandididatov stranke v Nemčiji.
Pri belem dnevu so ustrelili Trumpovega podpornika, ker je vpliva na mladino. Pa ni važno kdo ga je ustrelil. Gre se zato, da se je šlo za črnjenje, hujskanje,.. lažno obtoževanje in laganje, kar je privedlo do tega dejanja. Isto so hoteli tudi Trumpa ubiti.
Vsa izrojena leva drhal, nagravžna in nagnusna je ok, ko zavaja mlade (in podpira islam), ampak če pa to stori nekdo na drugi strani, PA DOBI METEK V GLAVO. Je pa rasist, nacist…. Se pa začne osebni napad, črnjenje,.. “islamske metode odstranjevanja nasprotnika” (izmišljene laži, laži na laži in hujskanje seveda do likvidacije).
VAŠA NOVA DEMOKRACIJa. Kar dobro jo naštudirajte. Ko boste malo hotlei po svoje, pa metek v glavo.
Res je prav žalostno. Tudi pri nas kvazi liberalci in islamisti slavijo in plešejo. To se ne more dobro končat.
“Potemtakem lahko sklepam , da ja Izrael islamska država, Rusija pa prav tako!?!?
Ne delaj se kretena. Izrael je sprejel državo, Palestina pa je svojo državo zavrnila, ker je imal v planu, da so z arabsko ligo napade in jo je. In to se dogaja že stlano. Palestinci so pa se šli terorizem nad Izraelci, še pred okupacijo.
Muslimani izvajajo nasilje na nasilje in nasilje, še pred okupacijo….
KRIV JE PA SEVEDA IZRAEL? ZAKAJ?
KER V ISLAMU DEMOKRACIJE IN SVOBODE NI.
Ne gre se za ozemlje, ker je bilo to prej več ali manj nenaseljeno, Sinaj je bil puščava.
Ne gre se za demokracijo in svobode, ker je v islamu ni.
GRE SE IZKLJUČNO ZA IZBRIS NEVERNIKOV. Judov in nato kristjanov. Izbris ali suženjstov, kot v Libanonu, kjer jim je uspelo. A V LIBANONU SO OKUPATORJI PALESTINCI.
Tu šele dojameš moč islamske spletke. Okupacija Libanona jim je uspela. Zavladali so s klanjem v državljanski vojni… in je vse ok.. Isto hočejo iz Izraela, a ker jim ne uspe – SEDAJ Z LAŽJO IN SPLETKO hočejo okviriti Izrael tisto, kar sami delajo.
Kdor jih podpira je musliman, plačanec ali pa mentalno zaostal debilček…
Palestina je projekt arabske lige. To ni palestinski projekt. Zato so voditelji vsi v tujini.
Ni problem v zemlji, ker imajo take puščave dovolj povsod (Sinaj je bil prej puščava).
Ni problem v demokraciji in svobodi, ker tega v arabskih državah nikjer ni.
Problem je izključno in samo v tem, da so to neverniki. Islam pa uči, da se je treba boriti toliko časa, dokler ni zadnji zasužnjen. Uči: kjer ni islam, tam je vojna.
Najboljši primer je Turčija. Iz 100 % krščanske države z najimenitnejšo Hagijo Sofijo, v 100 % islamsko državo. Leta 1915 zadnje klanje in plenjenje kristjanov, genocid, v več letih in več genocidih pobili 3 milijone ljudi.
IN KAKŠNA OKUPACIJA JE BILA TO, DA SO VSE POKLALI DO ZADNJEGA?
Podobno v Libanonu. Pridejo na oblast IN V VSEM NASPROTUJEJO nasprotni strani, da noben zakon ni sprejet, potem pa začenjo državljansko vojna in spet masaker nad kristjani..
Točno tako kot vzorec iz Medine in Meke.
In vojna je, odkar je Izrael.
Vi idioti pa še kar ne dojamete stavka: “Ne asimilijarjte se, mi smo tu, da islamiziramo.” TO JE ODKRITO.
Poslušajte ustrahovane ali podkupljene ali islamske infiltrirance politike, ki vam bodo lagali do velikega KLANJA, kot v Turčiji, ker pač morajo lagati.
Anonimno 8228, 11.09.2025 ob 09:36
“Potemtakem lahko sklepam , da ja Izrael islamska država, Rusija pa prav tako!?!?
Ne delaj se kretena. Izrael je sprejel državo, Palestina pa je svojo državo zavrnila, ker je imal v planu, da so z arabsko ligo napade in jo je. In to se dogaja že stlano. Palestinci so pa se šli terorizem nad Izraelci, še pred okupacijo.
Muslimani izvajajo nasilje na nasilje in nasilje, še pred okupacijo….
KRIV JE PA SEVEDA IZRAEL? ZAKAJ?
KER V ISLAMU DEMOKRACIJE IN SVOBODE NI.
Ne gre se za ozemlje, ker je bilo to prej več ali manj nenaseljeno, Sinaj je bil puščava.
Ne gre se za demokracijo in svobode, ker je v islamu ni.
GRE SE IZKLJUČNO ZA IZBRIS NEVERNIKOV. Judov in nato kristjanov. Izbris ali suženjstov, kot v Libanonu, kjer jim je uspelo. A V LIBANONU SO OKUPATORJI PALESTINCI.
Tu šele dojameš moč islamske spletke. Okupacija Libanona jim je uspela. Zavladali so s klanjem v državljanski vojni… in je vse ok.. Isto hočejo iz Izraela, a ker jim ne uspe – SEDAJ Z LAŽJO IN SPLETKO hočejo okviriti Izrael tisto, kar sami delajo.
Kdor jih podpira je musliman, plačanec ali pa mentalno zaostal debilček…
Ti bebo, Palestina je bila vedno tam in Izrael je nastal, ko so Britanci v taktatno svojo kolonijo navozili Žide, ki jih nihče ni maral v Evropi. Prvotno so jih hoteli odpeljati na Madagaskar, česar ti ne veš!
“Ti bebo, Palestina je bila vedno tam in Izrael je nastal,”
Ti bebo, Izrael je bil tam že par tisoč let prej…. še preden so sploh prišli prvi muslimani in jih poklali… tko kot pač vse ostale na bližnjem vzhodu. In VAS BODO KLALI KOT PODGANE, ko se izpolnijo pogoji po njihovi veri.
Neverniki po njihovi veri:
– ne smejo imeti resnice,
– ne smejo imeti pravice,
– do njih NI USMILJENJA.
Samo idiot tega še ni dojel. Isto kot v Turčiji leta 1915 vas bodo klali. Zapomni si to. Vzorec je vedno isti, kdor ga noče videti je
1. Musliman,
2. Plačanec, kot politiki
3. Mentalno zaostal idiot.
Vse v islamu temelji na laži, laži, laži in laži. Drugege ne delajo kot lažejo z namenom hujksanja in ščuvanja sovraštva do nevernikov. Zato so pa klali v Izraelu, zato vsi teroristični napadi itd. SOVRATŠVO se mora nekje tudi naučiti, da se ga potem lahko izvaja. Iz nič je nič.
Kdo je kriv potem za klanje kristjanov v Turčiji leta 1915, da so jih poklali do zadnjega? KDO????? Aja, tega ne priznajo, čeprav je slik na internetu na milijone….
Samo idiot še ne vidi, da smo žrtve njihovi laži…. 100 krat ponovljena laž postane resnica.
Cilj je samo en: suženjstvo in podreditev in nadoblast nad neverniki. Drugega nimajo.Zato tudi pobijajo politike, so že tako močni, so že začeli. Nemčija, Amerika…. Prvi začetki. Samo še hujše bo, ker imajo čedalje več moči in jih je več.
Vampire dance, 11.09.2025 ob 09:50
Ti bebo, Palestina je bila vedno tam in Izrael je nastal, ko so Britanci v taktatno svojo kolonijo navozili Žide, ki jih nihče ni maral v Evropi. Prvotno so jih hoteli odpeljati na Madagaskar, česar ti ne veš!
Nekateri ste idioti, katerim niti dobri Bog ne more pomagati, saj so vaši minimalni možgani onkraj pomoči. Judje so vedno bili na področju Izraela, Judeje in Samarije. Vedno. Dostikrat so bili pregnani, pa so prišli nazaj. Mark Twain je v svojih časih obiskal to deželo in skoraj ni videl nikogar nikjer, toliko o Arabcih, ki baj bi tam živeli. Palestinci SO Arabci. Palestinci so Jordanci. Pouči se malo o zgodovini, preden blebetaš nesmisle. Naselitev Judov na Madagaskar (!!!) nikoli ni bila resna opcija, saj je Izrael njihova domača dežela in domača zemlja.
Kar se tiče islama: najprej namerava izbrisati Jude, ampak potem pa ves zahodni svet in naš način življenja, če ti to ni jasno. Za muslimane je naš način življenja pokvarjen in sprevržen. Je nek musliman na protestih nosil transparent, kjer je bila napisana živa resnica: “ISLAM WILL RULE THE WORLD”. To je njihov načrt in za Judi sledijo kristjani, ateisti, budisti, hindujci in vsi ostali, ki se ne klanjajo pred Alahom!
Tudi do ignoramusov tvoje sorte ne bodo pokazali usmiljenja, kaj šele do kakšnih gejev ali transov…
Forum je zaprt za komentiranje.