Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kateri razgledni stolp v Sloveniji bi priporočile za samomor?

Kateri razgledni stolp v Sloveniji bi priporočile za samomor?

Zadnje čase se je razpasla navada, da vsaka ruralija postavi kak razgledni stolp, da se vidi širom po kmečkih poljanah Slovenije.

Ampak če malo obrnemo, pa so ti stolpi lahko tudi koristni.

Za katerega bi rekle, da ima dober vajb za delat samomor? Fino bi bilo, če upoštevate razne faktorje, recimo višino, dostopnost za prekucnit se čez, trdnost podlage za zanesljiv rezultat in druge.

Katerega bi priporočile?

Boljše je z mostu v reko. Če ne umreš od padca, se utopiš.

Trboveljski dimnik…rezultat zagotovljen

Inštruktorja Hoivika iz SDS vprašaj za nasvet.

01 520 99 00 

 

https://www.youtube.com/ watch?v=qnkuBUAwfe0&list=RDqnkuBUAwfe0&start_radio=1

Triglavska severna stena. Sam je treba gor splezat.

CIA pravi, da 6. nadstropje in visje na trdo podlago nudi 100% uspeh.

Kaj iz kakšnega gradu ce se vržeš dol pa misliš da se nebi ubila.

 

Nobenega, ker imajo mreže in ne moreš delati samomora.  Najdi si raje kak most ipd.

Si moteno, da odpiraš take teme? Pejt spat.

Tebi, avtor, bi predlagala kateregakoli. Zate je vsak dober.

Zakaj se ne vržeš kar pod vlak.

To je za take, ki se višine bojijo in se ustrašijo že, če veter zapiha na trdnem višinskem stolpu. Pa pejd se skakalca s padalom, pa ga pust gor na poti dol. Pa nohte še prej postriži, da se s krempeljćki vseeno ne zatakneš ob kaksno vejico drevesa. Če ne greš v prosti pad v puščavi še brez vode. Kjer bi pa vseeno loh pol preživel. ?☺️☺️☺️

Iz lego kock.

Pri Putinu se ubiješ tudi, če padeš iz I. nadstropja.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6286, 11.09.2025 ob 02:08

Zakaj se ne vržeš kar pod vlak.

Ne, to ni dober nasvet. Strojevodja, nič kriv, se bo preveč sekiral.

Ne delajte se norca, da se nekega dne res ne boste znašli v hudi krizi in boste o tem celo resno razmišljali.

Ne priporočam ne samomora in ne nobenega stolpa! Priporočam boj za življenje!

Nikoli ne veš, lahko se ne ubiješ, lahko pa ostaneš tetraplegik ali hud invalid.

Ne vemo tudi, kaj nas čaka na drugi strani!

Nàjbolj sigurno in neboleče je baje skočiti z viadukta Peračica

 

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close