Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek dijaška izkaznica

dijaška izkaznica

A li morate vsi plačati podaljšanje dijaške izkaznice? A ni bilo to včasih brezplačno?

Obstaja več ponudnikov dijaških izkaznic, en od njih je tudi ta, da je za podaljšanje potrebno plačat, ker naj bi bila evropska kartica ali nekaj takega.

Na naši šoli smo to posredno ugotovili šele, ko so ravno tako dijaki in starši spraševali zakaj morajo ponovno plačat. Zato sedaj naročamo varianto, pri kateri ni potrebno doplačilo.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close