LJUDEM JE PREKIPELO ZARADI PARALIZIRANJA DRŽAVE
Ogromno, ogromno lahko vidimo posnetkov na besedo erupt in on Fire, žalostno kako nam Zahod pada enostavno. Kot je bilo pri covidu, Angleži in Francozi so začeli med prvimi protestirat tudi takrat, ker imajo največ moči za pravico.
Protestirajo:
Zato, ker imamo večurne zastoje na cestah, dolge kolone v zdravstvu, dolge kolone za v DSO, razštelano izobraževanje, nedostopna stanovanja, izbruh migracij zaradi katerih smo zadnjerazredni.
Ze nekaj casa imam vse mocnejsi obcutek, da Starmer, Macron, Merz komaj cakajo, da izbruhne drzavljanska vojna, da bodo dobili izgovor, da ljudem dokoncno zategnejo zanko okoli vratu.
Francosko ministrsvo za zdravje je ukazalo pripraviti vec tisoc postelj do pomladi 2026, ne za civiliste, ampak za vojake, od katerih naj bi bilo veliko tujcev. Kaj to pomeni?
Zdaj bo tudi nasa vlada incestirala v dodatne bolniske kapacitete, kjer se tudi omenjajo vojaki. Bodo sli na Ruse ali na evropske staroselce ali kar na oboje hkrati?
V primeru državljanske vojne je primež oblasti še močnejši, to drži.
Za oblast v sedanjih časih je lahko močna represija izključno izziv za zanesljivo izvršitev Agende 2030.
Pri močnem državljanskem odporu pa se bo Agenda 2030 močno zavlekla in OMILILA. Zato močneje bodo državljani stopili skupaj, boljše jim bo. Dvolični Srbi so padli med prvimi brez državljanske vojne npr, samo zaradi plačanih protestov iz Rusije. Vse je odvisno od držav oz državljanov in njihove osveščenosti oz odpora. Da protestirajo zase, nikakor po npr vzorcu iz Srbije zaradi enega nadstreška….., ki je že sam po sebi kamuflaža.
Forum je zaprt za komentiranje.