Kako podtakniti zvocnik
nehite se vmešavat, 10.09.2025 ob 15:06
Sam ljudje ste res vedno bolj zmešani. In kaj bi rada s tem dosegla? Se znebila nekoga, ker naj bi bil psihični bolnik in to ni, in bi rada to podtaknila? Pazi, sa ne bo ravno obratno. Pred vsem pa pazi, da te pri tem ne dobijo.
kar seješ..to žanješ. V mislih in dejanjih
En problemček; zvočnik bi slišali tudi drugi, tako da bi takoj vedeli, da ne sliši glasov samo ena oseba in ni z njo čisto nič narobe, in, pazi, ne bi znorela. Si pa ti resno za psihijatra, da o takih stvareh sploh razmišljaš. Sicer pa … daj malo več povej, zakaj bi to naredila? Kaj ti je oseba naredila? Zakaj se hočeš maščevati? Kaj hočeš doseči? Ker na koncu bi nastradala ti. Zvočnika ni možno nastaviti, da bi ga slišala samo ena oseba.
problemček154, 10.09.2025 ob 16:41
En problemček; zvočnik bi slišali tudi drugi, tako da bi takoj vedeli, da ne sliši glasov samo ena oseba in ni z njo čisto nič narobe, in, pazi, ne bi znorela. Si pa ti resno za psihijatra, da o takih stvareh sploh razmišljaš. Sicer pa … daj malo več povej, zakaj bi to naredila? Kaj ti je oseba naredila? Zakaj se hočeš maščevati? Kaj hočeš doseči? Ker na koncu bi nastradala ti. Zvočnika ni možno nastaviti, da bi ga slišala samo ena oseba.
Lahko, da slisi avtorica glasove in misli, da je njej nekdo nastavil zvocnik.
V obeh primerih bi psihiater vedel kaj vec povedati ?
?, 10.09.2025 ob 17:16
Lahko, da slisi avtorica glasove in misli, da je njej nekdo nastavil zvocnik.
V obeh primerih bi psihiater vedel kaj vec povedati ?
No, tako ve tudi ona zase. Če gre za zvočnik ga bodo slišali tudi drugi. Če ga ne slišijo je vse v njeni glavi.
Je imel moj oče shizofrenijo, ampak ni bilo nobenih zvočnikov, ampak so bile zračne linije in udba. Pa preko tv in radija so ga nagovarjali. Ne rabiš nobenega posebnega zvočnika za to. Če ne bi bilo žalostno, bi bilo smešno.
Forum je zaprt za komentiranje.