Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Novi finančni sistem

Novi finančni sistem

Torej celotni finančni sistem je v lasti mednarodnih bankirjev in vlagatelje v Banke. Narekujejo VSE in VSI brezpogojno sodelujejo od trgovine, podjetja, institucije, državne organe, dobesedno VSI!

Spar kot en primer, je umaknil brezgotovinsko plačevanje na hitrih blagajnah, pravijo od tam da bodo tudi navadne blagajne prevzele novi, od bankirjev izmišljen, sistem.

In kaj lahko naredimo? Dobesedno nič! Ker je celotni sistem privat in ustvarjen od peščice (ne)ljudi! Kako bodo igrali tako bomo plesali!

Poplačali bomo izbiro prejšnih generacij ker so gradili sistem po ukazu in da so ga naredili tolk močnega da ga ni možno obvladati ali zrušiti. Sedanja generacija pa samo sodeluje in ga uporablja kot da so ga sami naredili. In bodo naredili VSE da lahko preživi. Sistem. Ne ljudi.

Bravo! Samo nadaljujte …v prepad….

“Give me control over a nation’s currency, and I care not who makes it’s laws.” (Rothschild, 1743-1812)

Yep…in še huje bo, se ne bo ustavilo samo pri tem…

Zapakirano bo pa tako,  v razne reklame pa znani igralci pa pevci pa …, češ ja kako je to dobro in pametno za uporabljat, čist simple, ne nucaš več tošeljna pa neki drobiž, da ti žepe trga, pa neki brskat skoz ,kar dajte–sam kartico ali mobi nasloniš in čao, kajne …

Take prevare in raja bo to nasedla in menila kak je fency , ko bo s tem načinom kupovala…itd…

O tem je treba čim več govort …pa naj nas zmerjajo s teoretiki zarote itd…Je pa gotovina v ustavi zacahnjena ali pač ….

 

Zabita fuknjena čreda res ne more nič narediti.

Ker zabitočrednik nima pameti in samo sledi mafijskemu sistemu.

Izvaja se preprosto programiranje zabite črede. Isto v Lidlu, se sili ljudi v uporabo hitrih blagajn in nenehno izvajajo psihološki teror, ker se preko zvočnikov ponavlja sugestija, ki zabito čredo hipnotizira, da naj uporabljajo hitre blagajne.

Isto pred dnevi, je blagajničarka težila ljudem, da naj gredo na hitro blagajno, pa sem ji povedal, da naj neha težit in vsiljevat ljudem nekaj, česar nočejo.

Ker zabitočrednik nima lastne volje, samo sledi neki bolani ideji, ki si jo je izmislil nek psihopat.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Libertas893, 10.09.2025 ob 12:57

Yep…in še huje bo, se ne bo ustavilo samo pri tem…

Zapakirano bo pa tako,  v razne reklame pa znani igralci pa pevci pa …, češ ja kako je to dobro in pametno za uporabljat, čist simple, ne nucaš več tošeljna pa neki drobiž, da ti žepe trga, pa neki brskat skoz ,kar dajte–sam kartico ali mobi nasloniš in čao, kajne …

Take prevare in raja bo to nasedla in menila kak je fency , ko bo s tem načinom kupovala…itd…

O tem je treba čim več govort …pa naj nas zmerjajo s teoretiki zarote itd…Je pa gotovina v ustavi zacahnjena ali pač ….

Spremeni se lahko le takrat, ko se narod neha obnašati kot zabita čreda in sprejeti vsako bedarijo, ki si jo psihopati izmislijo.

Če boste tiho, ne boste ničesar spremenili.

Zato je treba povedati in biti odločen, ko nekdo vsiljuje butaste aplikacije ali sili uporabljati hitre blagajne brez gotovine.

Ko poveš, da so tečni u božjo mater, ker ves čas težijo, potem to pomaga in nehajo.

 

Odgovor na objavo uporabnika
robi9, 10.09.2025 ob 13:01

 

Zabita fuknjena čreda res ne more nič narediti.

Ker zabitočrednik nima pameti in samo sledi mafijskemu sistemu.

Izvaja se preprosto programiranje zabite črede. Isto v Lidlu, se sili ljudi v uporabo hitrih blagajn in nenehno izvajajo psihološki teror, ker se preko zvočnikov ponavlja sugestija, ki zabito čredo hipnotizira, da naj uporabljajo hitre blagajne.

Isto pred dnevi, je blagajničarka težila ljudem, da naj gredo na hitro blagajno, pa sem ji povedal, da naj neha težit in vsiljevat ljudem nekaj, česar nočejo.

Ker zabitočrednik nima lastne volje, samo sledi neki bolani ideji, ki si jo je izmislil nek psihopat.

 

Med tem ko ženšča tam stoji pri “hitri blagajni” (besedna zveza hitra blagajna je le fora, zavajajoča) in kliče folk iz dolge (namerno povzročene) vrste , bi namesto tega lahko “aktivirala” zaprte , stoječe blagajne in tako zmanjšala gnečo. Ampak tendenca kapitalistov je, da si folk vse sam naredi in stori in samo plača, da bi kapitalist ne imel stroškov z bilo čem ampak le “koval” neprimerne dobičke na škodo mnogih.

———————————

Kar se tiče teme:

Vsekakor niso teorije zarote ampak zarote, te pa se seveda uresničujejo, ker velika večina ljudi še kar ne potegne glave iz svoje riti in kar slepo sledi samooklicanim oblastnikom ter podpira norosti, absurde, zločine,ki se namenoma prikazujejo, kot razumnosti.

Odgovor na objavo uporabnika
Darko732, 10.09.2025 ob 13:12

Med tem ko ženšča tam stoji pri “hitri blagajni” (besedna zveza hitra blagajna je le fora, zavajajoča) in kliče folk iz dolge (namerno povzročene) vrste , bi namesto tega lahko “aktivirala” zaprte , stoječe blagajne in tako zmanjšala gnečo. Ampak tendenca kapitalistov je, da si folk vse sam naredi in stori in samo plača, da bi kapitalist ne imel stroškov z bilo čem ampak le “koval” neprimerne dobičke na škodo mnogih.

———————————

Kar se tiče teme:

Vsekakor niso teorije zarote ampak zarote, te pa se seveda uresničujejo, ker velika večina ljudi še kar ne potegne glave iz svoje riti in kar slepo sledi samooklicanim oblastnikom ter podpira norosti, absurde, zločine,ki se namenoma prikazujejo, kot razumnosti.

Meni je to jasno, da je to tendenca kapitalistov, le zabiti čredi to ni jasno.

In ni res, da narod nič ne more. Narod s svojimi dejanji kaže, kaj zmore in če se obnaša kot zabita čreda, potem je to vse, kar zmore. Zmore le tiho podpirati izkoriščanje in lastno suženjstvo.

Isto sranje, kot pri koroni. Kdo se je uprl bolanim ukrepom ? Mogoče le 1%. Ostalih 99% je bilo tiho in jamralo, kako nič ne more.

Odgovor na objavo uporabnika
robi9, 10.09.2025 ob 13:21

Meni je to jasno, da je to tendenca kapitalistov, le zabiti čredi to ni jasno.

In ni res, da narod nič ne more. Narod s svojimi dejanji kaže, kaj zmore in če se obnaša kot zabita čreda, potem je to vse, kar zmore. Zmore le tiho podpirati izkoriščanje in lastno suženjstvo.

Isto sranje, kot pri koroni. Kdo se je uprl bolanim ukrepom ? Mogoče le 1%. Ostalih 99% je bilo tiho in jamralo, kako nič ne more.

Da ne zmore nisem sploh omenil. Ampak če sva že pri tem očitno res ne zmore, saj ne zaustavi niti ne zaustavlja lažnih in absurdnih oblasti ampak jih še naprej podpira pri vsem kar si te zamislijo.

Folk je tako “usekan”, da če omeniš razumnost, resnico, tebe označi za usekanega, tiste, ki pa sejejo nerazumnost, norost, absurde, zločine pa podpirajo in hvalijo. Če bi folk imel razum bi ne podpiral zločinskih psihopatov, ki se imajo za oblast narodom pa tudi, če je še več lažne in plačane propagande, reklam, plačane lažne podpore, populizma.

Odgovor na objavo uporabnika
Darko732, 10.09.2025 ob 13:27

Da ne zmore nisem sploh omenil. Ampak če sva že pri tem očitno res ne zmore, saj ne zaustavi niti ne zaustavlja lažnih in absurdnih oblasti ampak jih še naprej podpira pri vsem kar si te zamislijo.

Folk je tako “usekan”, da če omeniš razumnost, resnico, tebe označi za usekanega, tiste, ki pa sejejo nerazumnost, norost, absurde, zločine pa podpirajo in hvalijo. Če bi folk imel razum bi ne podpiral zločinskih psihopatov, ki se imajo za oblast narodom pa tudi, če je še več lažne in plačane propagande, reklam, plačane lažne podpore, populizma.

Tako je.

Saj glede na dejstva sklepam, da ne zmore. Folk je zabit. Če mu namesto makaronov natakar postreže z  drekom v obliki makaronov, bo folk požrl drek.

Saj dejansko vse tako deluje, po tem principu. Vsaka bedarija ovita v celofan.

Meni je to jasno, da je to tendenca kapitalistov, le zabiti čredi to ni jasno.

In ni res, da narod nič ne more. Narod s svojimi dejanji kaže, kaj zmore in če se obnaša kot zabita čreda, potem je to vse, kar zmore. Zmore le tiho podpirati izkoriščanje in lastno suženjstvo.

Isto sranje, kot pri koroni. Kdo se je uprl bolanim ukrepom ? Mogoče le 1%. Ostalih 99% je bilo tiho in jamralo, kako nič ne more.

……………………………………….

Tako je. Razlagam eni znanki kako nekaj ni v redu za nas potrošnike in na koncu mi ona samo reče: itak ne moremo nič spremeniti.

Prav neverjetno je kolk je močno programiranje ljudi da ne razumejo da je vse le sistem ki se lahko spreminja na en ali drug način in da kot uporabnik imaš vso pravico povedati da, ja, hvala lepa ampak tega in tega nočem!

Ker nikjer ne piše da je nekaj obveznega. ‘Obvezno’ postane navidezno kdaj ga večina ljudi sprejeme in začne uporabljati. In to je vse!

Odgovor na objavo uporabnika
Bojan198, 10.09.2025 ob 12:48

Torej celotni finančni sistem je v lasti mednarodnih bankirjev in vlagatelje v Banke. Narekujejo VSE in VSI brezpogojno sodelujejo od trgovine, podjetja, institucije, državne organe, dobesedno VSI!

Spar kot en primer, je umaknil brezgotovinsko plačevanje na hitrih blagajnah, pravijo od tam da bodo tudi navadne blagajne prevzele novi, od bankirjev izmišljen, sistem.

In kaj lahko naredimo? Dobesedno nič! Ker je celotni sistem privat in ustvarjen od peščice (ne)ljudi! Kako bodo igrali tako bomo plesali!

Poplačali bomo izbiro prejšnih generacij ker so gradili sistem po ukazu in da so ga naredili tolk močnega da ga ni možno obvladati ali zrušiti. Sedanja generacija pa samo sodeluje in ga uporablja kot da so ga sami naredili. In bodo naredili VSE da lahko preživi. Sistem. Ne ljudi.

Bravo! Samo nadaljujte …v prepad….

“Give me control over a nation’s currency, and I care not who makes it’s laws.” (Rothschild, 1743-1812)

Želim si da ne bi imel prav, a imaš.

Ta sistem je narejen samo za pokvarjence, satansite in pomočnike hudiča.

Za vse druge bi bila rešitev samooskrba, a se tow ne.

Bojim se da je edini izhod iz suženjstva – smrt.

Ta je tudi edino pravična.

Kako pa se bo zdaj plačevalo, če praviš

…. Spar kot en primer, je umaknil brezgotovinsko plačevanje na hitrih blagajnah….

Odgovor na objavo uporabnika
robi9, 10.09.2025 ob 13:31

Tako je.

Saj glede na dejstva sklepam, da ne zmore. Folk je zabit. Če mu namesto makaronov natakar postreže z  drekom v obliki makaronov, bo folk požrl drek.

Saj dejansko vse tako deluje, po tem principu. Vsaka bedarija ovita v celofan.

Folk ne opazi, da so se peščice psihopatov in drznežev povezale svetovno med seboj in vzdržujejo umetno mejo, na eni strani oni kot elita na drusi strani vsi drugi.  Hočejo živeti kot kralji, zato potrebujejo temelj, ki to omogoča. Ta temelj pa so jim vsi drugi, ki niso med njimi , kar pomeni vsi narodi sveta. Ljudje tisti, ki naj bi bili narod se kažejo po večini totalno neprisebni, da bi prepoznali kaj se dogaja. Za jurja, dva, tri v žepu postanejo slepi za vse. Sledijo usmeritvam, da bi bili kot roboti in se potem tudi obnašajo tako. Pač sem že pisal o tem, so živi mrtveci. Med tem, ko je folk živi mrtvec pa tista omenjena elita išče načine, da bi živela večno, ker ji je težko zapuščati kraljevsko življenje, ki jim vse nudi le s prstom morajo pokazati na tisto kar hočejo in če je možno, potem tisto tudi dobijo.

Kaj točno je ukinil Spar na hitrih blagajnah?  Brezgotovinsko plačevanje?  Ti sploh veš, kaj pišeš ali si zadeto in pijano?

Vse drži. Bomo vsi na enak mesečni kredit (preiskušen na Kitajsko) in bomo plačevali samo digitalno. Pogoje pa že imajo pripravljene. Si bodo izmislili tudi nove, zakaj pa ne!? Tako,  čist za hec če smo že vesele ovce.

Tisti Memorandum od Svetovne (bolane) zdravstvene org. so že podpisale vse države v svetu? Tudi mi smo, a ne!? Julija ali avgusta!?

Seveda še en pogoj od njih bo padel…ker finančniki morajo ‘preživeti’ in še vedno delati miljardne dobičke kot so do zdaj, posebej v zadnij petih letih…seveda na naših plečih…paraziti se ne bodo spremenili….zakaj bi se, če jim ‘sporočamo’ ves čas da smo zelo veseli da jih parazitiramo!

Samooskrbe ne bo več dovoljena. Še kmetije bodo propadle ker je tudi to načrt. Umetno strupeno pa bo za vse. Odpadke. ‘Meso’ od krematorije ki so ga promovirali kot eco.

Bolani bodo izmislili vse kaj je bolano ker nimajo kapacitete razumeti da so bolani v glavo.

Michael Parenti on so called Poor Countries, yt

@robi9

Sem te neki dan-dva lepo vprasala, kaj naresti na Brniku, ko ti =ben avtomat zahteva le kartico.
Seveda si odgovoril le s tvojo “zabito credo”, ampak dejstvo je drugacno.

parkiranje-na-letaliscu Brnik:

Parkirnino lahko poravnate na vseh plačilnih mestih s plačilnimi karticami, plačilo z gotovino pa je mogoče le v parkirni hiši.

Skratka, pripravite se na kartice, ni druge. ?

Odgovor na objavo uporabnika
DebelaKrota, 10.09.2025 ob 15:24

@robi9

Sem te neki dan-dva lepo vprasala, kaj naresti na Brniku, ko ti =ben avtomat zahteva le kartico.
Seveda si odgovoril le s tvojo “zabito credo”, ampak dejstvo je drugacno.

parkiranje-na-letaliscu Brnik:

Parkirnino lahko poravnate na vseh plačilnih mestih s plačilnimi karticami, plačilo z gotovino pa je mogoče le v parkirni hiši.

Skratka, pripravite se na kartice, ni druge. ?

Izbira kako boš plačala mora biti ker je edina ki potrdi da živimo v demokraciji, svobodi, razviti, socijalni, pravični državi. Če ni izbire potem je vse samo navadna laž.

Lahko vprašaš na letališče zakaj ni več opcij, s tem da je tuji ‘lastnik’ (verjetno, to ne vemo, ker je pomembno od kje je denar), in ti bo verjetno rekel : ker si tako želimo!

Tudi če bo na nek čudežen način gotovina preživela vprašanje je kakšno vrednoto bo imela ker je lastnik te EU birokracija. Verjetno zaradi tega so uvedli samo eno valuto da bi je lazje odstranili.

Če bodo dosegli da se popolnoma uniči in zaprejo te dve tiskarne ki tiskajo denar za celega sveta, potem nihče več ne bo sprejel keša. Brez vrednote bo. Zlato tudi ker narod ne bo imel niti za kruha. Za kripto (cia) da niti ne začnem…

Slabo nam se piše…

Odgovor na objavo uporabnika
strezni se, 10.09.2025 ob 13:41

Kaj točno je ukinil Spar na hitrih blagajnah?  Brezgotovinsko plačevanje?  Ti sploh veš, kaj pišeš ali si zadeto in pijano?

Strezni se,

Opozarjaš na napako ki je trenutno nepomembna. Verjetno gotovino je ukinil. Logično.

Počakaj na napake ki jih bo naredil digitalni sistem in ti bo zavrnil določenega kredita izpisanega na ekranu. Kot se že dogaja na Kitajsko. V ZDA tudi kdaj je algoritam od ai ‘pisal’ od največje privatne zdravstvene zavarovalnice in ljudje niso dobili nujne storitve in umirali na veliko dokler se ni en junak odločil da umakne vodilnega tega podjetja. Ja, 95% je pisal algoritem ai oz. ‘odgovarjal’ na zahteve bolnikom!

Napake ki so ljudje plačali s svoja življenja!

O katerem NOVEM finančnem sistemu pravzaprav je ta tema?

Zakaj nekaj potem še hodite po meso, kruh, zelenjavo in ostalo v trgovino?

Zakaj se ne uprete globalnim firmam in jih ne podpitate več (blackrock: unilever, nestle, cocacola…).

Kdaj ste šli nazadje na tržnico? Pa h kmetu po mleko? Pa v pekarno po kruh? Pa v svoj vrt po zelenjavo?

Vsaj v bljižno mesnico ali ribarnico namesto v globalno firmo kot so te lidl, spar in hofer.

Upiraj se, kdo ti brani? Skupaj z robijem in darkotom lahko hodite na tržnico in od kmeta do kmeta. Po jajca, mleko, zelenjavo in sadje. Se boste lahko še temeljito pogovorili o samopomembnosti in kako zabiti smo vsi ostali.

Želela sem bančno kartico ki ni brezsticna, pa mi jo na nlb niso želeli dati. Na začetku, sem dosegla, da so blokirali, ko je potekla niso hoteli, kakor da ne morejo več.

Sam napravice, ki ti potegnejo dol denar iz kartice, je dovolj da gre mimo tebe, na busu, gneči v trgovini…ti potegne 50,100…eur

Še veš ne, zdaj ko je potreben paket za višji znesek, da imaš storitev, sms obvestila, ko ti snamejo dol.

Narediti pa, kaj več ne moreš…banka pa se brani, da nisi imel kartice pod kontrolo.

Kakšna je to banka, ki ne ščiti svojih komitentov in njihov denar?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close