Politiki kot Ursula so ali muslimani ali pa mentalno zaostali
“Evropa se je znašla v boju (govori o Rusiji). Borimo se za celino, ki mora biti celovita in na kateri bo vladal mir,” je nagovor pričela Ursula von der Leyen. “To je boj za našo prihodnost,” je dodala. ”
Ursula neeeee. Ni res. Islam uči, da je vojna povsod, kjer ni islam. Zato je na ulicah EU no-go cone vojna. Primitivna, ampak vojna je.
Mali ljudje se že sedaj bojijo iti na božični sejem, na ulice, na ceste, predvsem starejši in otroci. Ker v Nemčiji je bilo lansko leto povprečno 90 napadov z nožem NA DAN.
Eu se bori za mir? Za islamski mir, ki uči, da je vojna povsod, kjer ne vlada islam? In točno to vidimo po ulicah EU.
Če bi bilo po moje, bi moral vsak EU voditelj opraviti IQ test. Manjši od 110, adijo oblast, je ne vidiš NIKOLI.
Ne pa, da nam opice vladajo.
“Poseben poudarek je v svojem nagovoru von der Leynova namenila ugrabljenim otrokom v Ukrajini. “Vsakega ugrabljenega otroka je treba vrniti,” je rekla in napovedala srečanje voditeljev z namenom reševanja ukrajinskih otrok.”
1400 britanskih deklic, posiljenih, prisiljenih v prostitucijo, zmanipuliranih, nekatere ubite – storilci več ali manj pakistanski klani? Te ljudi se ni kaznovalo, kaznovalo se je tiste, ki so o tem pisali. Za nagrado je župan Londona musliman in ministrica za policijo.
ZA TO EU SE BORITE? Eni lahko ugrabljajo, posiljujejo in koljejo otroke, drugi pa pač ne.
Se ne strinjam. Nikakor ni nujno, da je muslimanka, če je prodana muslimanom. Tudi ni nujno, da je neumna. Za svojo pohlepno rit je dovolj pametna. Je pa pra.ica neskončno pokvarjena in pripravljena žrtvovati prebivalstvo Evrope za svojo lastno pogoltnost.
Bolj kot supermoderno orožje, rabi Evropa le nekaj lesenih gilijotin.
ministrica za policijo.
Ni ministrica za policijo, ampak home secretery, torej ekvivalent ministra za notranje zadeve. Kot taka odloca o izvajanju zakonov, o varnosti v drzavi, o imigraciji in varovanju meja drzave. Pod svojo kontrolo ima tudi MI5, ki ima podobne naloge kot nasa SOVA, in varnost ljudi po drzavi.
Bolj kot to imajo taki politiki (vključno z našim Golobom) kompleks Boga. Nedotakljivi in imajo prav samo zato, ker so se oni tako odločili.
Ko so že dolgo na položajih, pa popolnoma izgubijo stik z realnostjo in razmišljajo v neki svoji dimenziji, mimo vseh moralnih in etičnih norm. Takega človeka bi bilo treba popolnoma odrezati od javnih funkcij, ker postane nevaren.
Forum je zaprt za komentiranje.