Je Luka Doncic Nemec?
Odgovor na objavo uporabnika
1992, 10.09.2025 ob 15:36
1992, 10.09.2025 ob 15:36
Kakšne pa ti kvasiš. Maxi je rejen leta 1992!
Morda pa je stari Saša tudi tam v dojčlandu kaj mesil in pekel, saj je bil menda nekakšen košarkaš tudi on. Imata oba sinova Maxi in Luka srečo, da so ven usekali geni kdove katerega prednika in ne fotrovi.
Forum je zaprt za komentiranje.