Že dežuje. Kje ?
Tri dni so NATO letala zapraševala ozračje. Danes je tak gost, težek zrak.
Megličasto sonce, koprenasta oblačnost.
Jebemti, a ste vsi tako ZABITI, da ne vidite že več let zapored ZAČRTAVANJE NEBA in potem zakrivanje sonca, nakar sledi – KAJ?
Tole poplavo zdejle vam bojo naredili. NATO vaje vremenskega vojskovanja.
pikimepiki, 09.09.2025 ob 22:01
Tri dni so NATO letala zapraševala ozračje. Danes je tak gost, težek zrak.
Megličasto sonce, koprenasta oblačnost.
Jebemti, a ste vsi tako ZABITI, da ne vidite že več let zapored ZAČRTAVANJE NEBA in potem zakrivanje sonca, nakar sledi – KAJ?
Tole poplavo zdejle vam bojo naredili. NATO vaje vremenskega vojskovanja.
Točno to. In še preden so bila letala so že napovedali dež. Se pravi, da vremenarjem sporočijo vsaj dva tedna prej kdaj bodo leteli in sipali dež. Viš, ko si jih ti razkrinkalo.☝️
nočna izmena, 10.09.2025 ob 00:17
ni več pametnih tem. ?
Drugače pa. Pri nas še niti kapljice. So me zaribal z napovedjo. Nisem šel včeraj proti večeru v ribičijo…,sicer je pa tako še polna luna in ima vpliv na ribe….
Forum je zaprt za komentiranje.