Mobilizacija
A si sploh prebrali novico, fukiči zablojeni??
“Za papirjem z žigom in besedo »mobilizacija« pa se skrivajo redne vaje civilne zaščite, ki vključujejo usposabljanje za evakuacijo, nudenje prve pomoči, gašenje požarov, reševanje iz vode …
Po hrvaškem zakonu o civilni zaščiti so namreč te vaje dolžne opraviti vse osebe med 18. in 65. letom starosti, ne glede na spol.”
To je EDINO kar je pomembno v tej novici, NIHČE nobenega ne kliče v vojsko…golazen rusofilna, odfukajte nekam z vašimi slovenskimi novicami, insajderji in ostalimi RUMENIMI TROBILI in lažnimi novicami, vi ovce z IQ 50 pa tako druga kot naslova ne zmorete prebrat…retardirani srbofilni rusofili.
Anonimno 4876, 09.09.2025 ob 16:07
A si sploh prebrali novico, fukiči zablojeni??
“Za papirjem z žigom in besedo »mobilizacija« pa se skrivajo redne vaje civilne zaščite, ki vključujejo usposabljanje za evakuacijo, nudenje prve pomoči, gašenje požarov, reševanje iz vode …
Po hrvaškem zakonu o civilni zaščiti so namreč te vaje dolžne opraviti vse osebe med 18. in 65. letom starosti, ne glede na spol.”
To je EDINO kar je pomembno v tej novici, NIHČE nobenega ne kliče v vojsko…golazen rusofilna, odfukajte nekam z vašimi slovenskimi novicami, insajderji in ostalimi RUMENIMI TROBILI in lažnimi novicami, vi ovce z IQ 50 pa tako druga kot naslova ne zmorete prebrat…retardirani srbofilni rusofili.
Seveda smo prebrali. V primerjavi s tabo nam pamet seže malo dlje kot tebi. Prvič pri skoraj 50ih ga kličejo, to so predpriprave na vojno. V Nemčiji že obveščajo bolnice, da bodo pripravljene na ranjence. Direkt pa ne bodo povedali ne, saj tud ukrajincem niso.
Forum je zaprt za komentiranje.