Vse je že moteče in problem
Edino cuckov je vsak dan več pri blokarjih. Ti so pa v redu. To pa ni moteče. Če otrok vadi klavir je to obup, ki ni za preživet. Bo potrebna vojna, brez vojne ne bo več pameti.
Anonimno 5325, 09.09.2025 ob 09:25
Edino cuckov je vsak dan več pri blokarjih. Ti so pa v redu. To pa ni moteče. Če otrok vadi klavir je to obup, ki ni za preživet. Bo potrebna vojna, brez vojne ne bo več pameti.
Brez cuckov in mačkov, bi bilo precej več težav med ljudmi in veliko več duševnih motenj…
Bodite veseli, da je tako kot je, lahko bi bilo še veliko slabše.
Anonimno 9834, 09.09.2025 ob 14:56
Ni pes kriv, da je 100x boljši od sočloveka.
In ni pes kriv, da se polno osamelcev soljudje razočarali.
Manj razočaranih ljudi nad soljudmi, manj psov. Zmorete?
Ne zmorejo. Cuckoljubje je posledica polne riti z nič truda in posledično bolnega uma. To reši le naravna selekcija. Te nimamo, imamo pa vojne vsake toliko, kot nadomestek.
An828, 09.09.2025 ob 14:04
Ja, igranje instrumentov in ropotanje pac je motece. Vsak si zeli miru v svojem stanovanju, logicno.
Vsaj dela na svojem razvoju. Mogoče ni dopoldan ob wke najprimernejši čas. Lahko pa uporabi sintesajzer in slušalke. Hujši so ODRASLI idioti, ki menijo, da imajo lahko v bloku delavnico za delo na črno in brez soglasja za tok-tok-tok. Takim bi pa vrat zavil! Drhal.
Forum je zaprt za komentiranje.