Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Vse je že moteče in problem

Vse je že moteče in problem

Edino cuckov je vsak dan več pri blokarjih. Ti so pa v redu. To pa ni moteče. Če otrok vadi klavir je to obup, ki ni za preživet. Bo potrebna vojna, brez vojne ne bo več pameti.

https://www.facebook.com/share/p/17HHNDtT3y/

Ne odpiram tega sranja od FB linkov.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno73, 09.09.2025 ob 09:39

Ne odpiram tega sranja od FB linkov.

Na fb so povsem običajne novice. 24 ur, žurnal, sn, mmc… Si mal fejst zabito, mar ne? Si, ha??

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5325, 09.09.2025 ob 09:25

Edino cuckov je vsak dan več pri blokarjih. Ti so pa v redu. To pa ni moteče. Če otrok vadi klavir je to obup, ki ni za preživet. Bo potrebna vojna, brez vojne ne bo več pameti.

https://www.facebook.com/share/p/17HHNDtT3y/

Brez cuckov in mačkov, bi bilo precej več težav med ljudmi in veliko več duševnih motenj…

Bodite veseli, da je tako kot je, lahko bi bilo še veliko slabše.

Res je. Psi svuda oko nas.

“Cucki” ne igrajo klavirja v nedeljo zjutraj.

Ja, igranje instrumentov in ropotanje pac je motece. Vsak si zeli miru v svojem stanovanju, logicno.

Odgovor na objavo uporabnika
BTDT nepr., 09.09.2025 ob 10:02

Brez cuckov in mačkov, bi bilo precej več težav med ljudmi in veliko več duševnih motenj…

Bodite veseli, da je tako kot je, lahko bi bilo še veliko slabše.

A res? Ampak cucki so komaj zadnji dve desetletji star trend.

Odgovor na objavo uporabnika
Ja, 09.09.2025 ob 11:12

“Cucki” ne igrajo klavirja v nedeljo zjutraj.

Cucki lajajo ne glede na dan ali uro.

Ni pes kriv, da je 100x boljši od sočloveka.

 

In  ni pes kriv, da se polno osamelcev soljudje razočarali.

Manj razočaranih ljudi nad soljudmi, manj psov. Zmorete?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9834, 09.09.2025 ob 14:56

Ni pes kriv, da je 100x boljši od sočloveka.

 

In  ni pes kriv, da se polno osamelcev soljudje razočarali.

Manj razočaranih ljudi nad soljudmi, manj psov. Zmorete?

Ne zmorejo. Cuckoljubje je posledica polne riti z nič truda in posledično bolnega uma. To reši le naravna selekcija. Te nimamo, imamo pa vojne vsake toliko, kot nadomestek.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9510, 09.09.2025 ob 14:12

Cucki lajajo ne glede na dan ali uro.

Za tvojga ne vem, moja ne laja.

Muslimani se zaprejo v stanovanje in ne počnejo nič, ker nimajo več denarja, ki jim ga je dala država. Očitno bodo oni edini sprejemljivi ljudje v blokih. A vidite, kako se nas trenira?

 

Odgovor na objavo uporabnika
An828, 09.09.2025 ob 14:04

Ja, igranje instrumentov in ropotanje pac je motece. Vsak si zeli miru v svojem stanovanju, logicno.

Vsaj dela na svojem razvoju. Mogoče ni dopoldan ob wke najprimernejši čas. Lahko pa uporabi sintesajzer in slušalke. Hujši so ODRASLI idioti, ki menijo, da imajo lahko v bloku delavnico za delo na črno in brez soglasja za tok-tok-tok. Takim bi pa vrat zavil! Drhal.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close