Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Vceraj; Poroka na prvi pogled

Vceraj; Poroka na prvi pogled

Ste gledali včeraj, meni so bili nevesta in njeni res nekaj zelo posebnega.  Raje imam bolj prizemljene ljudi.

Neka čudna sekta, ste bidli unga tipa z brado kako je grdo gledal, on je verjetno glavni in tista prijateljica Eva in vse te njehove glupe marjetice okol  prenaša. Eno so mogli žrtvovat za kao poroko, da se oni promovirajo. Velikokrat jih vidim v Tivoliju, ko pojejo, plešejo, skačejo in strašijo ljudi in pse s svojim obnašanjem . Obup

Pa dajte no ljudje, ne dovolite se poneumljati s temi oddajami.

A kdo ve, kdaj bo konec ?  Tisti, ki zvesto spremljate, povejte !! Še en mesec? Več?!!!

Meni pa je bilo zelo žalostno to, da nevesta, ki ima 27 let, je po razmišljanju, in obnašanju na nivoju 20 letnice. Kako lahko okolje človeka tako zelo degradira. Ubogi ženin.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close