Hrup ob avtocesti
Moj prijatelj živi 50 m stran od primorske avtoceste. Na razdalji nekaj metrov se ne da pogovarjati zunaj, ker se ne slišiš. Če zrasteš gor s tem hrupom, se da. Ga komaj zaznaš. Če si priseljen, te dela živčnega. Včasih se ga tudi čuti (vibracije), ne samo sliši. Sploh ponoči. Najhuje je ob zastojih, neprestano speljevanje tovornjakov in v deževnem vremenu. Fajn razmisli, če je to zate.
Forum je zaprt za komentiranje.