Maljevec notorično laže ko pravi da so v ospredju ljudje in ne kapital
Našel se je denar za dom starejših v Osilnici
Lej ga lej Maljevac!
Saj, če bi gradili stanovanja, vam spet ne bi bilo prav, da lenuhi vse dobijo zastonj, na pladnju, vi “pošteni” ste pa sami svoj beton v znoju ustvarjali. Ali pa, kako je Jankovič stanovanja delil svojim čefurjem, Golob pa migrantom, da bi si pridobila volivce, in podobno.
Nikoli ni prav, če kaj naredijo ali nič.
Forum je zaprt za komentiranje.