Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kako pogosto

Kako pogosto

Greste na blato?

Mama od hcerkine sosolke, stara isto kot jaz (35), gre enkrat na teden.. vsaj mislim. Je to normalno?

Užaljena sem jaz, ker sem te že naveličana.

Nimam pojma. Nikoli nisem (iz)vedela, kolikokrat hodijo na blato mame hčerinih sošolk.

Pa koga briga, kokrat gre neka Lojzka od hčerine sošolke srat?

Če si pa slučajno ti ta “mama” od hčerine sošolke, pa ja, slabo je odvajanje blata samo enkrat na teden.

Jaz grem na blato po večkrat na dan, tudi 3 do 4 krat, res pa je, da imam Crohnovo bolezen.

1-3x

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close