Splash › Forum › Starševski čvek › Kako pogosto Kako pogosto Uzaljena 08.09.2025 ob 16:27 zadnji odgovor 09.09.2025 ob 18:49 Greste na blato? Mama od hcerkine sosolke, stara isto kot jaz (35), gre enkrat na teden.. vsaj mislim. Je to normalno? Prijavi kok maš ti časa ej 08.09.2025 ob 16:42 zadnji odgovor 09.09.2025 ob 18:49 Užaljena sem jaz, ker sem te že naveličana. Prijavi kdo bi vedel 09.09.2025 ob 17:05 zadnji odgovor 09.09.2025 ob 18:49 Nimam pojma. Nikoli nisem (iz)vedela, kolikokrat hodijo na blato mame hčerinih sošolk. Prijavi pissda no 09.09.2025 ob 17:16 zadnji odgovor 09.09.2025 ob 18:49 Pa koga briga, kokrat gre neka Lojzka od hčerine sošolke srat? Če si pa slučajno ti ta “mama” od hčerine sošolke, pa ja, slabo je odvajanje blata samo enkrat na teden. Prijavi Crohn’s disease 09.09.2025 ob 17:22 zadnji odgovor 09.09.2025 ob 18:49 Jaz grem na blato po večkrat na dan, tudi 3 do 4 krat, res pa je, da imam Crohnovo bolezen. Prijavi vsak dan 09.09.2025 ob 18:49 zadnji odgovor 09.09.2025 ob 18:49 1-3x Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.