Nestrpni moški, ko se ženska ureja ali si kaj kupuje.
Partner je normalno urejen moški, ne pretirano, ne premalo, je pa velikokrat nestrpen, prav čutim tisto napetost, ko se urejam, seveda porabim veliko več časa kot on, ker sem rada normalno urejena…. krema puder ličenje, pričeska ali pa ko kaj kupujem v trgovini in sva skupaj ali pa razmišljam med nakupom, se mi zdi, da nekako ne prenaša najbolje, kdaj malo skrije, kdaj je bolj potrpežljiv, kdaj pa se mu vidi, da je neučakan in siten. Seveda sem zaradi tega tudi jaz živčna. Kako vi ženske to hendlate? Vam ni to naporno kdaj? Jaz res postanem živčna.
Jao, jaz se vedno veselim ko se začne urejati, kako bo lepa, kako lepo ženo – dekle bom peljal danes pokazat prijateljem, kako mi jo bodo uavidali. kaz nič ne čakam, kaj počnem takrat ko se ona ureja. Ko konča in reče no, a greva, jo jaz še malo pokontroliram če je usklajena barvno kozmetika- obleka, kakšen kos obleka mora zamenjat, ali pa barvo šminke spremenit, potem še 10 minut gledam kaj počne, zgornje veke ji pa itak jaz namažem, ker ženska sama to težko. Nakupujem pa z njo samo hrano, obleke nikoli, ker to ji pa popolnoma zaupam in rajši vidim da gre s prijateljico na kofetek, potem v šoping in na koncu še na eno penino, jaz častim
Če funkcionirata kot par, potem pač znata uskladiti tajminge. Jaz se začnem rihtat prej, dolgoletna praksa določi, kdaj se “priključi ” še on, nobene živčnosti ni treba.
Enako jaz pred dopustom ne stojim ob avtu in nestrpno čakam, da bo on natančno , počasi in premišljeno zložil prtljago po neverjetnem tetris sistemu, ker bi se mi zmešalo…pač pridem, ko slišim, da se prtljažnik zapre :)))
DEČK0, 08.09.2025 ob 17:24
Jao, jaz se vedno veselim ko se začne urejati, kako bo lepa, kako lepo ženo – dekle bom peljal danes pokazat prijateljem, kako mi jo bodo uavidali. kaz nič ne čakam, kaj počnem takrat ko se ona ureja. Ko konča in reče no, a greva, jo jaz še malo pokontroliram če je usklajena barvno kozmetika- obleka, kakšen kos obleka mora zamenjat, ali pa barvo šminke spremenit, potem še 10 minut gledam kaj počne, zgornje veke ji pa itak jaz namažem, ker ženska sama to težko. Nakupujem pa z njo samo hrano, obleke nikoli, ker to ji pa popolnoma zaupam in rajši vidim da gre s prijateljico na kofetek, potem v šoping in na koncu še na eno penino, jaz častim
Zgornje veke? Ti namazes? Sama tezko? ????
daisycutter, 08.09.2025 ob 17:37
Če funkcionirata kot par, potem pač znata uskladiti tajminge. Jaz se začnem rihtat prej, dolgoletna praksa določi, kdaj se “priključi ” še on, nobene živčnosti ni treba.
Enako jaz pred dopustom ne stojim ob avtu in nestrpno čakam, da bo on natančno , počasi in premišljeno zložil prtljago po neverjetnem tetris sistemu, ker bi se mi zmešalo…pač pridem, ko slišim, da se prtljažnik zapre :)))
Haha, daisycutter, ta tetris sistem zlaganja v prtljažnik mi je pa zelo poznan. Na začetku sem obolevala, zdaj imam pa preračunano, da glih kavico v miru skuham in spijem. 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.