Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ali jih zgodovina 1939-1945 ni nič naučila?

Ali jih zgodovina 1939-1945 ni nič naučila?

https://www.slovenskenovice.si/novice/svet/nemcija-se-resno-pripravlja-na-vojne-lahko-racunamo-na-500-do-600-zrtev-na-dan/

Haha ta pa je dobra, 500 mrtvih na dan nimajo niti rusi ki mečejo človeško meso dan za dnem čez odprta minska polja, ne pa da bi imeli nemci

Slovenske novice hahahahaha, samo totalen idiot bere te lažnjive rumene strani…stran pa navaja evangelističnega škofa kot vir xDD

Kdor še vedno ne verjame je norc, dejansko je bilo to zadnje mirno poletje, naslednje bo že vojno, nič več uživanja in brezskrbnosti, tudi najbolj zarukani blokarji boste delali drva v državnem in jih vlačili pred bloke kjer se boste s sosedi kregali čigava so katera in organizirali straže da vam vseh ne pokradejo.

Who cares, poglej, kako imamo državo v razsulu. Kako je Evropa v razsulu. Islamizacija, pol pa še skregani Evropejci med sabo. Sužnjelastništvo. Nazadovanje. Je skrajni čas, da bo vojna. Ampak mislim, da ne še tako kmalu.

Je pa tako, strah je lepo sejat med ljudi, ker pol ne morejo živet. Življenje pa je samo eno. Da ga zapravljaš za strah … brezveze.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close