Ali jih zgodovina 1939-1945 ni nič naučila?
Kdor še vedno ne verjame je norc, dejansko je bilo to zadnje mirno poletje, naslednje bo že vojno, nič več uživanja in brezskrbnosti, tudi najbolj zarukani blokarji boste delali drva v državnem in jih vlačili pred bloke kjer se boste s sosedi kregali čigava so katera in organizirali straže da vam vseh ne pokradejo.
Who cares, poglej, kako imamo državo v razsulu. Kako je Evropa v razsulu. Islamizacija, pol pa še skregani Evropejci med sabo. Sužnjelastništvo. Nazadovanje. Je skrajni čas, da bo vojna. Ampak mislim, da ne še tako kmalu.
Je pa tako, strah je lepo sejat med ljudi, ker pol ne morejo živet. Življenje pa je samo eno. Da ga zapravljaš za strah … brezveze.
Forum je zaprt za komentiranje.