Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek V UKC peljem staro mamo, kje parkirat 8 ur?

V UKC peljem staro mamo, kje parkirat 8 ur?

Na kliniki za nuklearno medicino ima stara mama v petek preiskavo. Ker bo trajal več ur, bi prosil, če kdo lahko svetuje, kje bi lahko parkiral, da ne čakam v garažni hiši 7 ali več ur. Hvala za odgovor. Tine

Na Polikliniko v LJ?

Odložiš jo pred zgradbo in greš parkirat na parkirišče pri železniški postaji.

Po preiskavi greš po avto, ona pa te počaka tam.

 

Parkirišče pri železniški postaji – vhod z Masarykove. 5-10 min hoje od avta do UKC. Najceneje tam naokrog.

Odgovor na objavo uporabnika
Stara forumašica (res ta prava), 08.09.2025 ob 09:19

Na Polikliniko v LJ?

Odložiš jo pred zgradbo in greš parkirat na parkirišče pri železniški postaji.

Po preiskavi greš po avto, ona pa te počaka tam.

 

Klinika za nuklearno je za Polikliniko, skoraj nič razlike.

Hvala vam za odgovore. Stara mama težko hodi, najprej bo sedla na invalidski voziček in potem bom šele parkiral. Se pa težko znajdem po Ljubljani. Upam, da bo šlo.

Odgovor na objavo uporabnika
rok-1, 08.09.2025 ob 09:21

Parkirišče pri železniški postaji – vhod z Masarykove. 5-10 min hoje od avta do UKC. Najceneje tam naokrog.

Rok-1 prosim vas, če mi lahko napišete kako se pride na to parkirišče. Koliko je št. Masarykove, da vpišem v telefon. Hvala

Poskusi še za onkološkim, Šuštarjevo nabrežje. Sicer je velikokrat  zasedeno, se pa tudi dobi. Je blizu in mislim, da je 0,50 na uro.

Odgovor na objavo uporabnika
Tine196, 08.09.2025 ob 09:24

Hvala vam za odgovore. Stara mama težko hodi, najprej bo sedla na invalidski voziček in potem bom šele parkiral. Se pa težko znajdem po Ljubljani. Upam, da bo šlo.

Ce se v LJ ne znajdes, parkiras v parkirni hisi na vogalu Njegoseve in Zaloske ali v tisti pri urgenci (Bohoriceva ul.) ali nasproti te, je odprto parkirisce (tudi Bohoriceva ul.).

Google map, pa bo verjetno najlaže najti.

Odgovor na objavo uporabnika
Nona328, 08.09.2025 ob 09:39

Ce se v LJ ne znajdes, parkiras v parkirni hisi na vogalu Njegoseve in Zaloske ali v tisti pri urgenci (Bohoriceva ul.) ali nasproti te, je odprto parkirisce (tudi Bohoriceva ul.).

Za ta denar v tej GH gresta oba na eno malico, če bo parkiral 8 ur

 

Še enkrat hvala vsem za odgovore. Če boste vozili za kakšnim počasnežem, prosim bodite strpni. Vas razumem, da ste tam doma, ampak jaz če ne poznam okolja vozim bolj počasi. ✌️

En vhod na parkirišče je pri železniški in avtobusni postaji, pri drugem vhodu je prek ceste Metelkova.

Vtipkaj v Google maps “Železniška postaja LJ” in si oglej okolico.

Odgovor na objavo uporabnika
Stara forumašica (res ta prava), 08.09.2025 ob 09:46

En vhod na parkirišče je pri železniški in avtobusni postaji, pri drugem vhodu je prek ceste Metelkova.

Vtipkaj v Google maps “Železniška postaja LJ” in si oglej okolico.

Tole, da si na Google maps ogledaš okolico in ne voziš samo po navigaciji, je zelo smiselno vedno, ko si namenjen kam, kjer okolice ne poznaš.

Odgovor na objavo uporabnika
Tine196, 08.09.2025 ob 09:34

Rok-1 prosim vas, če mi lahko napišete kako se pride na to parkirišče. Koliko je št. Masarykove, da vpišem v telefon. Hvala

Cesta pred Polikliniko in vhodom na Urgenco je Njegoševa. Samo po njej gor, proti severu, do konca in na tem semaforu levo. Po cca. 100 – 200m se stavbe na desni končajo (vidiš peščeno površino – parkirišče) in tam na semaforju zaviješ desno – to je vhod na parkirišče.

Mislim da nima prav naslova – verjetno pa je Masarykova 19 najbližje.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close