Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Prašiči se ženijo, ovce pa množično umirajo

Prašiči se ženijo, ovce pa množično umirajo

Dobesedno. Realna slika Slovenije.

Ko so vladajoči prašiči srečni in ponosni, ovce množično umirajo, ker je država popolnoma zatajila.”
“Premier po poroki: »Srečen sem in ponosen, da …

“Zaradi bolezni modrikastega jezika so rejci drobnice na robu obupa, država je povsem zatajila. Poginilo naj bi že na tisoče ovac, razpadajočih kadavrov ne morejo sproti odvažati.”

Država bi morala pašnike hermetično zapreti pred vdorom virusev. Zakaj tega ni storila?

Ne vem no. Država je pravočasno obvestila, da se v sosednjih državah pojavlja bolezen modrikastega jezika. V tako skrbni zapisovalnik verjetno niti ne veste kaj jo povzroča. Glede na vaše zapise bi morala država narediti kaj? Loviti mušice in komarje? Lastniki živali naj se začnejo ukvarjati s skrbjo za živali, saj so vendar njihove. Sedaj se samo čaka na to država naredi to, država pripravi ono, država plačaj …. vse. Tudi v podjetjih se točno ve kaj je naloga lastnikov, delavcev…. ne vem pa, zakaj v čisto vsako stvar rinete osebne stvari politikov in predstavnikov ljudstva(seveda ne vseh).

Itak države ne briga za kmetijstvo. 70 % hrane uvažamo, jih bomo pa še tistih 30 %.

Oziroma bomo jedli meso iz laboratorija (Boscarol). No, jaz ne.

Ja, država bi morala ustanoviti kolhoze, da se samooskrbno dvignemo.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2271, 08.09.2025 ob 08:08

Dobesedno. Realna slika Slovenije.

Ko so vladajoči prašiči srečni in ponosni, ovce množično umirajo, ker je država popolnoma zatajila.”
“Premier po poroki: »Srečen sem in ponosen, da …

“Zaradi bolezni modrikastega jezika so rejci drobnice na robu obupa, država je povsem zatajila. Poginilo naj bi že na tisoče ovac, razpadajočih kadavrov ne morejo sproti odvažati.”

S katerimkoli sredstvi.

Če ne no nobenega junaka se lotim naloge jaz. En pač mora rešit narod.

Odgovor na objavo uporabnika
Ptica973, 08.09.2025 ob 08:16

Država bi morala pašnike hermetično zapreti pred vdorom virusev. Zakaj tega ni storila?

Elita je na koki in na jahtah ali postporoćnih orgijhah.

Nima časa za rajo, ki jih je po neumnem izvolila.

Namesti da kletarji pišejo, naj streljajo na kvazi levico. Bomo pol mi imeli pol manj dela, bo treba sam desne še odstranit in ko ne bo več kretenov bo. Tujina enostavno morala nam odobrit tehnično vlado.

Amen.

Odgovor na objavo uporabnika
mamka Miška, 08.09.2025 ob 08:27

Ne vem no. Država je pravočasno obvestila, da se v sosednjih državah pojavlja bolezen modrikastega jezika. V tako skrbni zapisovalnik verjetno niti ne veste kaj jo povzroča. Glede na vaše zapise bi morala država narediti kaj? Loviti mušice in komarje? Lastniki živali naj se začnejo ukvarjati s skrbjo za živali, saj so vendar njihove. Sedaj se samo čaka na to država naredi to, država pripravi ono, država plačaj …. vse. Tudi v podjetjih se točno ve kaj je naloga lastnikov, delavcev…. ne vem pa, zakaj v čisto vsako stvar rinete osebne stvari politikov in predstavnikov ljudstva(seveda ne vseh).

Naivnežev pa nikoli ne zmanjka.

Da državna mafija načrtno uničuje kmetijstvo, ker je takšen plan, pa vam ljudem ni jasno ?

Ali so to za vas vse le teorije zarot, državna mafija pa je za vas Jezus odrešenik ?

Jano, kaj pa drugega. Sončni kralj in njegovi nimajo stika z realnostjo.

Za sev 8 ni bilo in še ni cepiva nikjer na svetu. Vprašaj svoje SDSS nevladnike na KGZS.

Vse je to načrtno, kaj pa drugega. Golob je točno vedel, kdaj mora poroko napovedati, da bo ovcam odpornost padla in bodo usodno zbolele. Posledično bo tudi trgatev slaba. Vse je kristalno jasno.

A si ti plačana, da jih tako vestno zagovarjaš? Ker to je edina logična razlaga.

A še niste slišali tega da je podmladek šel na stroške davkoplačevalcev v tujino mušice in komarje lovit, so jih razmetali po območju SLO  in sedaj  povzročajo bolezen pri ovcah . Ta nora vlada pa ni naredila nič z ovcami. Morala bi jih zapreti po svojih domovih, cerkvah…. da jih ne bi komarji in mušice pikale.

Čeprav je dokazano, da se bolezen ne prenaša na ljudi, je pogosto tu gor v zapisih prebrati in razumeti tako, da je to prešlo na nekatere posvečene osebke, ki redno in vedno znova krivijo to vlado za prav vse8 pa lunin mrk se ni videl, pa orožja se ne sme nabavljat, pa za živali in rastline bi morali skrbeti, pa zastonj gorivo in elektriko bi morali imeti…..).

Odgovor na objavo uporabnika
mamka Miška, 08.09.2025 ob 11:04

A še niste slišali tega da je podmladek šel na stroške davkoplačevalcev v tujino mušice in komarje lovit, so jih razmetali po območju SLO  in sedaj  povzročajo bolezen pri ovcah . Ta nora vlada pa ni naredila nič z ovcami. Morala bi jih zapreti po svojih domovih, cerkvah…. da jih ne bi komarji in mušice pikale.

Čeprav je dokazano, da se bolezen ne prenaša na ljudi, je pogosto tu gor v zapisih prebrati in razumeti tako, da je to prešlo na nekatere posvečene osebke, ki redno in vedno znova krivijo to vlado za prav vse8 pa lunin mrk se ni videl, pa orožja se ne sme nabavljat, pa za živali in rastline bi morali skrbeti, pa zastonj gorivo in elektriko bi morali imeti…..).

To noro mafijsko vlado za vse krivijo le retardirane SDS – ovce.

Saj dejansko SDS – ovce za vse krivijo katerokoli vlado, ki ni SDS.

Jaz pa pravim, da so vsi isti. Vsi so izdajalci, psihopati, ki samo delajo po ukazu bruseljske mafije in ob tem čimveč pokradejo.

In tako bo, dokler ne boste še drugi dojeli, da so vsi isti in da vas imajo vsi za zabito ničvredno čredo, ki obstaja samo za striženje.

 

Ne vem no. Država je pravočasno obvestila, da se v sosednjih državah pojavlja bolezen modrikastega jezika. V tako skrbni zapisovalnik verjetno niti ne veste kaj jo povzroča. Glede na vaše zapise bi morala država narediti kaj? Loviti mušice in komarje? Lastniki živali naj se začnejo ukvarjati s skrbjo za živali, saj so vendar njihove. Sedaj se samo čaka na to država naredi to, država pripravi ono, država plačaj …. vse. Tudi v podjetjih se točno ve kaj je naloga lastnikov, delavcev…. ne vem pa, zakaj v čisto vsako stvar rinete osebne stvari politikov in predstavnikov ljudstva(seveda ne vseh).

Pametna kot vedno. Na bolezen so obcutljive zlasti dolocene pasme ovc. Nekatere pasme so prakticno imune. In brihta kot si, si se kaj vprasala, zakaj se bolezen, ki je bila tipicna za Afriko in Bliznji vzhod in Juzno Azijo zadnja leta siri v Evropo? Musice same ne morejo leteti v Evropo, je predalec zanje. Ilegalci jih prinesejo, ampak temu se uradno rece povecana cloveska aktivnost. Drzava je tista, ki doloca, kdo lahko vstopi vanjo. Zakaj jo sicer sploh imamo? Ce ni potrebna, jo ukinimo, spraznimi parlament, ukinimo drzavo, da bomo imeli totalno anarhijo in bo vsak skrbel sam zase. . Tebi bi to ocitno zelo odgovarjalo. Ti brez penzije crknes prvi dan.   Pocak, da se bo se tuberkoloza razsirila kot pozar in se kaksne druge bolezni, recimo, griza pri otrocih, pa kolera pri odraslih, pa kaksna gobavost. Potem bos tudi ti tulila, zakaj drzava ne ukrepa.

Ja ti  ti pa res verjamem, prav za sev 8 so mušice in komarje prinesli begunci, brazilci, migranti. Vkolikor jih vidim po TV, sem jih sedaj videla v večini v cunjah, ki jih nosijo, morda kaka vrečka , ampak prav vsi pa imajo v rokah mobitel. Sigurno so to zalego naložili nanje in jih infiltrirali v naše kraje in vsa zalega je tako naučena, da samo točno določeno pasmo ovac potamanijo.

Meni ni treba verjeti, saj ni zraslo na mojem zeljniku, ampak na bruseljskem. Uraden vzrok za pojav teh music v Evropi je “povecana cloveska aktivnost”. Tole svoje lahko torej poves v Bruslju, ce te bodo poslusali.

Država bi mogla to, država bi mogla ono. Je žival od države ali vaša? Vsak biznis ima risk in včasih ga najebejo prasci, včasih kure, včasih ovce.

Velikokrat nasrkajo tudi ljudje. Spomnite se kovid časov. Če si imel srečo in nisi zbolel, pol pa še brez nagobčnika v gmajno nisi smel iti.

Mama pyzda ne razume čisto nič. Njega dni so šli ‘migranti’ Španci v J Ameriko, Srednjo Ameriko, Latinsko Ameriko, kakorkoli in ti migranti (recimo eden od Cortezovih vojaščakov je bil okužen) so s seboj prinesli nalezljive bolezni, na katere so bili v Evropi tedaj skorajda imuni (in tudi kakšno malo bolj smrtonosno), med ameriškim prebivalstvom pa so te bolezni, naredile strahoto in je večina prebivalstva tem boleznim tudi žal podlegla.

Toliko o imunih ovcah in migracijah

B. Gejtsa vprašaj zakaj je finansiral projekt gmo komarji ki so usposobljeni da imajo pecivo v sebi. To je bil javni projekt ni bilo nič skrito. Spustili so jih v Slovenijo in zdaj so (in bojo) posledice.

https://insajderi.org/en/shperndahen-nga-ajri-vaksina-kunder-terbimit-te-kafsheve-te-egra/

Tudi v Sloveniji se izvaja…leta in leta….

https://www.npr.org/2023/11/01/1198908463/raccoon-rabies-usda-vaccination-program-airdrop-oral-vaccine

Zanimivo je tudi, da vam ni jasno kaj so povzročitelji bolezni. Ob teh vaših ovcah ovce ne razumete, da so vzrok bolezni piki komarja in mušic. Nekaj drugega pa so bolezni ki se pojavljajo s prenosom iz osebe na osebo. Res pa je tudi, da so nekatere izmed njih povzročene tudi s piki insektov. Bolezen modrega jezika pa se ne prenaša na ljudi.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close