Splash › Forum › Starševski čvek › Predlagam, da Slovenija izbriše židovske zvezde iz grba Predlagam, da Slovenija izbriše židovske zvezde iz grba Zlobkooo 08.09.2025 ob 06:38 zadnji odgovor 08.09.2025 ob 06:58 Predlog iz naslova. Ne mi govorit, da je rumena Davidova zvezda simbol celjskih grofov. Je simbol židovstva. Prijavi Anonimno 2875 08.09.2025 ob 06:58 zadnji odgovor 08.09.2025 ob 06:58 To ne bodo naredli.Nacisti so že lastniki Evrope. Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.