Veste, kaj je fino?
Se strinjam, tudi jaz bi tako delala. Žal zaenkrat ne morem, bom pa delala na tem, da takoj ko bom lahko, preklopim na delo od doma. Svoj mir, udobje, nobenih dram in poslušanja sodelavcev, tišina, fokus, ..sem sigurna, da bi bila 100x bolj efektivna in zadovoljna. Pa še prišparala bi ogromno, že zaradi prevoza.
Forum je zaprt za komentiranje.