Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Veste, kaj je fino?

Veste, kaj je fino?

Delo od doma, nikoli v pisarni, recimo s.p., ne rabiš iz stanovanja, hrano ti dostavi wolt, komp amazon, obleke na netu itd. Ven greš samo, ko greš uživat, ne službeno.

Tudi doma imam pisarno, striktno delam samo tam.

Ven pa hodim tudi v trgovino, po drugih opravkih, ne samo uživat.

 

a Vi to živite pod zemljo?

Se strinjam, tudi jaz bi tako delala. Žal zaenkrat ne morem, bom pa delala na tem, da takoj ko bom lahko, preklopim na delo od doma. Svoj mir, udobje, nobenih dram in poslušanja sodelavcev, tišina, fokus, ..sem sigurna, da bi bila 100x bolj efektivna in zadovoljna. Pa še prišparala bi ogromno, že zaradi prevoza.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close