Splash › Forum › Starševski čvek › Slovenija Italija 84:77 Slovenija Italija 84:77 alll 07.09.2025 ob 21:11 zadnji odgovor 08.09.2025 ob 10:56 ????? Prijavi Želim 07.09.2025 ob 21:14 zadnji odgovor 08.09.2025 ob 10:56 Ko bi vsaj imeli slovensko moštvo. Prijavi alll 07.09.2025 ob 21:21 zadnji odgovor 08.09.2025 ob 10:56 Veseli se, dokler se lahko. Prijavi alll 07.09.2025 ob 21:29 zadnji odgovor 08.09.2025 ob 10:56 Je italijanski selektor Gianmarco Pozzecco sočuten? ” Danes sem res žalosten, ne zato, ker sem izgubil tekmo, ampak ker vidim, da oni trpijo. In lahko sem najslabši trener na svetu, res mi je vseeno. Verjemite mi. Ne lažem, ne lažem vam.” Prijavi Cxplex 07.09.2025 ob 23:09 zadnji odgovor 08.09.2025 ob 10:56 Kakšna drama, srbi so prvi spokal. Prijavi My moon 07.09.2025 ob 23:29 zadnji odgovor 08.09.2025 ob 10:56 Bravo naši. Po slabem začetku ni nihče več pričakoval preboja v četrtfinale. Končno so se uspeli uglasiti ? Prijavi Zabitočrednik 08.09.2025 ob 10:56 zadnji odgovor 08.09.2025 ob 10:56 Bravo naši. Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.