Revolut kartica od danes BLOKIRANA v SLO
Dvigam temo za kriptase. ?
DebelaKrota, 07.09.2025 ob 18:17
Dvigam temo za kriptase. ?
Ne Slovenija, ampak kriptokretenizem.
Kva je? Ameriki ne paše, da imamo pri nas urejen davčni sistem?
Valda se pa Sds sekta lenuhov sekira. Oni so mislili, da bodo kar neobdavčeno kradli do onemoglosti. Ptekleta horda požeruhov!
Ma v Sloveniji je blokirano en kup stvari, da se branijo državni komunajzarski monopolisti!
Na listi smo med zabačenimi državami od Kube, Severne Koreje, Centralno afrišje republike….
Ne moreš legalno igrati pokra, da ti usraneti ne zaprejo računa, ne moreš stavit na mednarodnih igralnicah, ne moreš to, ne smeš to.
Noben pamten ne bo plačeval za licenco, če smo prezahtevni samo zato, da oligarhija obvladuje svoje ponudnike!
V glavnem Slovenija je država, ki se otepa kaputala, priložnosti in se boji konkurence, ki jo trg rabi!
Skratka Slovenija ostaja zaostali komunajzarski peskovnik v Evropi.
Forum je zaprt za komentiranje.