Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zvezdana žal še ni zašla haha haha

Zvezdana žal še ni zašla haha haha

Poceni cipe rade ustvarjajo vihar v kozarcu vode, da sploh opozorijo na svojo bedno eksistenco.

Ni čudno da ji je pod fb kot prva pisala Gina Taber, saj je eden od Zvezdaninih sinov znani preprodajalec kokaina, vsi njeni trije sinovi, vključno z dilerjem J., pa so. zadrogiranci.

Največji Zvezdanin uspeh : na svet je dala tri sinove in jih s svojo narcisi Stično sociopatsko motnjo tako zjebanla, da bodo vsi pocrkal zaradi overdosea, ne naravne smrti.

Sramuj se, ušiva samopormocijska prasica!

No, no, Zvezdana pa res ni tako slaba. Ima lastno velikansko ekološko posestvo in uživa naravno hrano. In pomaga pomoči potrebnim živalim.

Odgovor na objavo uporabnika
AndrijanaV, 07.09.2025 ob 15:39

No, no, Zvezdana pa res ni tako slaba. Ima lastno velikansko ekološko posestvo in uživa naravno hrano. In pomaga pomoči potrebnim živalim.

To je pa res merilo. Gojenje konoplje je še najmanj, vsi njeni sinovi so na trdi drogi. En še diler.

Odgovor na objavo uporabnika
Prvakinja samosmiljenja, 07.09.2025 ob 14:02

Poceni cipe rade ustvarjajo vihar v kozarcu vode, da sploh opozorijo na svojo bedno eksistenco.

Ni čudno da ji je pod fb kot prva pisala Gina Taber, saj je eden od Zvezdaninih sinov znani preprodajalec kokaina, vsi njeni trije sinovi, vključno z dilerjem J., pa so. zadrogiranci.

Največji Zvezdanin uspeh : na svet je dala tri sinove in jih s svojo narcisi Stično sociopatsko motnjo tako zjebanla, da bodo vsi pocrkal zaradi overdosea, ne naravne smrti.

Sramuj se, ušiva samopormocijska prasica!

Ta baba je bolna.Sama sebi nevarna,namerno se poškoduje ker pozornost rabi.

Pa dobro no, več ljudi jo podpira kot napada, očitno le ni tako slaba?

Odgovor na objavo uporabnika
Samopoškodba, 08.09.2025 ob 15:09

Ta baba je bolna.Sama sebi nevarna,namerno se poškoduje ker pozornost rabi.

A ti je desca speljala, da si ji tako gorka? Zaradi ledvičnih kamnov, ki niso bili pravočasno ostranjeni je dobila sepso. To se upam da zgodi tudi tebi. Boš tudi po sebi tako pljuvala, Kar se pa otrok tiče, pa niso naša last. Kaj veš, morda je tvoj pedofil najbolj ogabne vrste kot tisti v Škofji Loki. Ko pride to na dan  boš pa kaj? zanikala, ne bo šlo.

Glede urinopivke imam mešano ‘mnenje’. Po eni strani se mi zdi orenk mimosunjena, po drugi strani je njena posest, ki je hkrati streljaj od Ljubljane in hkrati dovolj odmaknjena, kar zanimiva zadeva.

Odgovor na objavo uporabnika
Pravica skazica, 08.09.2025 ob 18:05

A ti je desca speljala, da si ji tako gorka? Zaradi ledvičnih kamnov, ki niso bili pravočasno ostranjeni je dobila sepso. To se upam da zgodi tudi tebi. Boš tudi po sebi tako pljuvala, Kar se pa otrok tiče, pa niso naša last. Kaj veš, morda je tvoj pedofil najbolj ogabne vrste kot tisti v Škofji Loki. Ko pride to na dan  boš pa kaj? zanikala, ne bo šlo.

Poglej jo kako živi,ta baba je za na psihiatrijo.Malo si na FB preberi njene objave.

Danes lahko že vsak pametuje po internetu kot da je požrl vso pamet sveta. Da ne govorim o bolanem iskanju pozornosti. Ali lahko ljudje kaj obdržijo zase? Ne rabimo vsega vedet. Še dobro, da lahko preskrolaš naprej ali zablokiraš. Tudi TV-ja ne rabiš. Same neumnosti na dnevnem redu!

Njena velika posest vzbuja zavist pri marsikomu

Koliko ha pa ima?

Na Trubarjevi se večkrat zadržuje njen podmladek, se jim pa vidi, da niso ok.

Odgovor na objavo uporabnika
, 09.09.2025 ob 15:15

Koliko ha pa ima?

Po moje vsaj 10 ha? Ali pač ne?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close