Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dan po poroki strateški dosežek naše vlade !

Dan po poroki strateški dosežek naše vlade !

“Od danes Revolut ZDA blokira Slovenijo, spodaj si lahko ogledate druščino jedrnih držav, med katerimi smo se znašli zahvaljujoč naši komunistični zunanji politiki,” je sporočil komentator Štih. Med državami ni nobene članice EU, so pa Belorusija, Centralnoafriška republika, Kongo, Kuba, Donecka ljudska republika, Iran, Kenija, Kosovo, Severna Koreja, Rusija, Bolivija in Zahodni breg ter Gaza. Res impresivno!

V super družbo so nas pahnili !

Ko že ćlovek misli globje ne gre, evo ti ga na !

Belorusija, Centralnoafriška republika, Kongo, Kuba, Donecka ljudska republika, Iran, Kenija, Kosovo, Severna Koreja, Rusija, Bolivija in Zahodni breg ter Gaza.

Revolut ima v Sloveniji več kot 180 tisoč uporabnikov, a le tretjina jih je prijavila račun Finančni upravi RS, ki septembra prejema podatke iz tujine o odprtih računih v letu 2024.

Ups, enim bo vroce ratalo.

.https://nova24tv.si/slovenija-na-crnem-seznamu-revoluta-skupaj-z-zimbabvejem-iranom-gazo-in-belorusijo/

Res hudo. Kmalu bodo ZDA na črnih listah vseh svetovnih držav zaradi DIKTATORSKE POLITIKE. Avtor, be širi hujskaških manipulativnih novic po vzoru svojih skrajnih medijev, nanenjenih manj inteligentni populaciji. Razlika je med objektivnim sporočanjem novic in manipulativnim prirejanjem in dodajanjem nepotrebnih subjektivnih okraskov.

Če Amerike in njihovih finančnih sistemov ne zanimamo, smo lahko samo PONOSNI, DA NE SPADAMO NA NJIHOV SEZNAM SKORUMPIRANIH PRALCEV DENARJA.

Bravo, Slovenija!!! 

Odgovor na objavo uporabnika
Odlična novica!, 07.09.2025 ob 14:00

Če Amerike in njihovih finančnih sistemov ne zanimamo, smo lahko samo PONOSNI, DA NE SPADAMO NA NJIHOV SEZNAM SKORUMPIRANIH PRALCEV DENARJA.

Bravo, Slovenija!!! 

Tako je! Slovenija ima urejen davčni nadzor, to pa ne paše Amerom in predvsem ne Janezovim goljufom in kripto mahinatorjem.

Ne samo blokirat, vsa sredstva pobrat in bomo imeli tretji tir za čas posla.

Odgovor na objavo uporabnika
????, 07.09.2025 ob 18:44

Tako je! Slovenija ima urejen davčni nadzor, to pa ne paše Amerom in predvsem ne Janezovim goljufom in kripto mahinatorjem.

Ne samo blokirat, vsa sredstva pobrat in bomo imeli tretji tir za čas posla.

Je rekel socialec na podpori…

Odgovor na objavo uporabnika
Se že oglaša revše…, 07.09.2025 ob 18:47

Je rekel socialec na podpori…

Je rekel butelj, kateremu je glavni vir informacij protrumpova nora24.

Tega pa ne razumem !!!!!!!!!!

Ti trdiš da imamo samo mi v EU urejejn finančni sistem, saj prav razumem ?

Torej imajo urejen finančni sistem tudi države kot so druge države iz seznama…

Belorusija, Centralnoafriška republika, Kongo, Kuba, Donecka ljudska republika, Iran, Kenija, Kosovo, Severna Koreja, Rusija, Bolivija in Zahodni breg ter Gaza.

Malo me skrbi tole, eni ste očitno res povsem butasti, da se znajdemo v družbi teh držav je vendar alarm, Kuba , Iran , Kenija, Severna Koreja, res sama elita urejenih držav kjer ni korupcije in pranja denarja…

Aja mimogrede so miki miške in jaki racmani že prišli po denar ?

Za politično-ekonomske analfabete, v biznisu ne obstajajo pridevniki “komunistični” denar, ampak samo denar, kjer pod mizo poslujeta 2 največja sovražnika, v kolikor to obema prinaša koristi. Mamon $$$ je nad vsem, to je naš bog, ki ga vsi častimo, ne glede na religijo ali politično orientacijo. ?

Slovenia has been added to the list of countries that cannot send money from the US, and cannot receive transfers to the US.
.https://citymagazine.si/en/slovenia-as-the-black-sheep-of-revolut-the-only-eu-member-state-on-the-us-blacklist-of-popular-neo-banks-revolut/

In the EU and elsewhere, the app works normally.

 

Za levuharje je urejen finančni sistem samo takrat, ko kradejo za svoje žepe.

 

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close