Tako pa izgleda pomoč pri samomoru
https://siol.net/novice/svet/osebni-avtomobil-vlak-zmeckal-kombi-prepolovil-video-671362
Vidite tako pa izgleda pomoč pri samomoru ali ubijanje starcev po poljsko. To, da je za tistega ki je temu priča to lahko doživljenjski šok. Upam, da so vsaj strojevodje postali tako trdokožni, da jih takle masaker, ki so ga nehote povzročili ne prizadene.
Kaj pa jim drugega preostane tiste zadnje dni trpljenja, Morda še na cesti zavijejo levo, samo eni so tako rahločutni, da vedo, da tak samomor ni nujno 100% pa še kar nekaj jih lahko vzameš s sabo iz nasprotne strani. Obešanje, streljanje in metanje z višine, zlasti to zadnje, ko lahko recimo priletiš petletnemu otroku na glavo in ga seveda ubiješ, samo tebi je itak vseeno, to je zelo humano. Zdravila, strupi, to je rezervirano za hinavske dohtarje in farmacevte. Ti učinkovitega sredstva ne moreš kupiti v lekarni. Pa še Zmajski most in dilerji s fentanilom. Pa veš kako in koliko ga vzeti, če nikoli prej nisi tega počel, ne ne veš. Pa še vprašanje kaj ti prodajo zadete barabe.
Kaj pa jim drugega preostane tiste zadnje dni trpljenja, Morda še na cesti zavijejo levo, samo eni so tako rahločutni, da vedo, da tak samomor ni nujno 100% pa še kar nekaj jih lahko vzameš s sabo iz nasprotne strani. Obešanje, streljanje in metanje z višine, zlasti to zadnje, ko lahko recimo priletiš petletnemu otroku na glavo in ga seveda ubiješ, samo tebi je itak vseeno, to je zelo humano. Zdravila, strupi, to je rezervirano za hinavske dohtarje in farmacevte. Ti učinkovitega sredstva ne moreš kupiti v lekarni. Pa še Zmajski most in dilerji s fentanilom. Pa veš kako in koliko ga vzeti, če nikoli prej nisi tega počel, ne ne veš. Pa še vprašanje kaj ti prodajo zadete barabe.
Ce bos hotel narediti samomor, se bos pri drogi spraseval, kaj so dali noter? Ti to resno? Na zahodni obali ZDA in Kanade je vsak 4. prevoz z resilcem zaradi predoziranja, torej je tisto, kar dajo noter, kar ucinkovito. Ce ga bos vzel dvojno dozo kot nedrogeras, bos imel zagotovljen uspeh. Ampak ti bi rajs na komot, a ne.
Forum je zaprt za komentiranje.