26 držav je pripravljeno poslati vojake v Ukrajino
Hrvaške menda ni med njimi, Slovenija pa da ja.
Pravilno, zakaj pa ne? Tako kot oni nočejo imeti zahoda na svojih mejah, mi nočemo imeti ruskih fašistov na naših mejah…vsak ki ima IQ nad 30 ve da se kremeljsi lunatik NE BO ustavil pri ukrajini, ker si želi patetik pred smrtjo vzpostaviti sovjetsko zvezo 2.0, in ruski fašizem se lahko zatre samo s silo in padanjem bomb po moskvi, in ne z diplomacijo…tudi hitlerja se ni dalo ustaviti diplomatsko.
če bi putin želel mir ne bi 25% celotnega BDP-ja vrgel v vojsko, vključno z 2 milijona dodatnimi vojaki…in ravno sedaj ko je ruska vojska v slabem stanju je čas za evropski udar, in ne čez 5 let ko si bo putin zgradil nazaj 2000 tankov.
Anonimno 4662, 06.09.2025 ob 22:55
Pravilno, zakaj pa ne? Tako kot oni nočejo imeti zahoda na svojih mejah, mi nočemo imeti ruskih fašistov na naših mejah…vsak ki ima IQ nad 30 ve da se kremeljsi lunatik NE BO ustavil pri ukrajini, ker si želi patetik pred smrtjo vzpostaviti sovjetsko zvezo 2.0, in ruski fašizem se lahko zatre samo s silo in padanjem bomb po moskvi, in ne z diplomacijo…tudi hitlerja se ni dalo ustaviti diplomatsko.
če bi putin želel mir ne bi 25% celotnega BDP-ja vrgel v vojsko, vključno z 2 milijona dodatnimi vojaki…in ravno sedaj ko je ruska vojska v slabem stanju je čas za evropski udar, in ne čez 5 let ko si bo putin zgradil nazaj 2000 tankov.
seveda ne dvomim da bos ti eden tiistih hrabrih ki bo zakorakal v ukrajino, ali tvoj sin….moj predlog je da t.i voditelji koaliv8je voljnih osebno sodelujejo v ukrajini skupij s svojimi druzinskimi clani….v 5 min bo konec vojne
..garantiram
Julij Cezar, 06.09.2025 ob 22:59
seveda ne dvomim da bos ti eden tiistih hrabrih ki bo zakorakal v ukrajino, ali tvoj sin….moj predlog je da t.i voditelji koaliv8je voljnih osebno sodelujejo v ukrajini skupij s svojimi druzinskimi clani….v 5 min bo konec vojne
..garantiram
Zakaj pa bi pošiljali svoje sinove politiki rofl, saj za to pa obstaja narod…kaj putin mobilizira sinove politikov, vojaških poveljnikov, oligarhov in ostalih bogatašev, al mobilizira ruske patetitke iz vzhoda ki živijo za 200€ na mesec ?
Anonimno 8684, 06.09.2025 ob 23:01
? O čem ti sanjaš?
Saj YU ko se je Slovenija odcepila tudi ni bilo kar za gledat…je pa HB bilo kratko
Rusi ne bi EU napadli. So/smo se pa močno vpletli v ta vrtinec
VSI indici kažejo, od postavitve vojaških formacij, premikanje opreme na baltik, dodatne masovne mobilizacije itd. da putin BO napadel baltske države in finsko, kar bo potegnilo v direktno vojno – ki so jo zanetili RUSI – celoten EU, ker meje EU so rdeča črta in če se to prestopi se gre v direktno vojno proti rusiji, to je jasno kot bel dan…ti pa si še dalje tiši glavo v pesek.
Anonimno 4662, 06.09.2025 ob 23:02
Zakaj pa bi pošiljali svoje sinove politiki rofl, saj za to pa obstaja narod…kaj putin mobilizira sinove politikov, vojaških poveljnikov, oligarhov in ostalih bogatašev, al mobilizira ruske patetitke iz vzhoda ki živijo za 200€ na mesec ?
zaksj?ker si to vojno z rusi spoducirali politiki koalicije voljnih…vojni hujskaci iz zda in eu….tebi debilu ocitno spomin pesa in si pozabil leto 2003 ko je dimitrij rupel prav tsko s kialicijo voljnih pomagak pri fasisticnem napadu na irak….sram vas je lahkk vse vojne hujskace …banda politikandka zabita….in se to…nobenih tujih vojskov ne bo v ukrajini ker ko jih bodo rusi zacelu pobijati in se bodo na brniku zacele kopiciti krste vas bo minila kurcobojnost
Julij Cezar, 06.09.2025 ob 23:12
zaksj?ker si to vojno z rusi spoducirali politiki koalicije voljnih…vojni hujskaci iz zda in eu….tebi debilu ocitno spomin pesa in si pozabil leto 2003 ko je dimitrij rupel prav tsko s kialicijo voljnih pomagak pri fasisticnem napadu na irak….sram vas je lahkk vse vojne hujskace …banda politikandka zabita….in se to…nobenih tujih vojskov ne bo v ukrajini ker ko jih bodo rusi zacelu pobijati in se bodo na brniku zacele kopiciti krste vas bo minila kurcobojnost
haha, ruski ritolizni hipokrit, zakaj ti sploh odgovarjam…seveda seveda, napad na irak – ki je grozil z uničenjem izraela – je bil neupravičen, ampak ruski fašistični napad na ukrajino pa je popolnoma upravičen…s tem, da so ameriačni v iraku ubili 10,000 civilisotv v 10 letih, rusi pa preko 50,000 civilistov v zgolj 3 letih, fašistični nazadnjaki.
Pa BTW, s tem ko se govori o “pošiljanju vojske” se NE govori o pehoti, tako da ne boš rabil gledat krst, mogoče samo krste rusov…doktrina NATA je jasna – silovita zračna superiornost, in nenehni precizni zračni napadi, ki bi popolnoma ohromili kakršnokoli rusko napredovanje ker bi jim že vso logistiko zatrli v kali…veš, “stalingradska” taktika kjer preprosto pošlješ jurišat 100,000 slabo opremljenih vojakov čez polje v letu 2025 ne deluje več, ko imaš drone in precizne zračne napade…ko bojo rusi to spregledali in spremenili taktiko pa mogoče ne bojo imeli več 7-mestno število mrtvih, in bojo celo uspeli osvojiti več kot 15% države.
6 ur je preživetje ukrajinskega študenta, ki ga zvlečejo proti njegovi volji na fronto s ceste.
Kaže, da smo že prišli počasi do zadnjega ukrajinca.
Pa saj se bomo uprli ljudje?! Ali bomo še naprej kar zijali, ko nam bodo otroke zmetali v ukrajinsko salamoreznico? Zato, da bo imel Zelenski še več vil po svetu??!
lej debil pofukani….v iraku so zda klabci unili preko miljona ljudi…george bush ml se je znazel med najvecjimi morilci v 21 stol…samo otrok je bilonubitib preko 250000…poglej si posnetek izraelske kurbe madeline not so bright ki skomigne ob tej st in rece ds je bilo vredno….zracna superiornost nata…bedsk pofukani….nobena vojna se ne dobi brez pehote…in ko bodo rusi zaceli trgati nato soldate bo zabave hitro konec…hehe
Julij Cezar, 06.09.2025 ob 23:32
lej debil pofukani….v iraku so zda klabci unili preko miljona ljudi…george bush ml se je znazel med najvecjimi morilci v 21 stol…samo otrok je bilonubitib preko 250000…poglej si posnetek izraelske kurbe madeline not so bright ki skomigne ob tej st in rece ds je bilo vredno….zracna superiornost nata…bedsk pofukani….nobena vojna se ne dobi brez pehote…in ko bodo rusi zaceli trgati nato soldate bo zabave hitro konec…hehe
Preberi si malo današnji članek iz Večera o pogovoru z pobeglim ruskim vojakom (linka mi noče prilepit).
“Po njegovih besedah so častniki nadrejenim redno lagali o vojaških uspehih: “Poročali so, da so zavzeli neko vas, a v resnici niso prišli niti do roba gozda.”
Zdaj pa dalje glej zrežirane posnetke, kjer ruski patetiki z rusko zastavo pred dronom pozirajo na SVOJI STRANI fronte, dobesedno kar nekje sredi ceste, potem pa to prodajo propagandistom kot da je rusija zavzela vas in napredovala…človek, nehaj brati rusko propagando in uporabi vsaj 5% mozga, če ga še imaš… rusi lažejo na polno, nikamor ne napredujejo, fronta črta je že 12 mesecev nespremenjena, rusi imajo gromozanske izgube, rafinerije gorijo po tekočem traku, bencina ni več…saj bo, beri pravljice še naprej…ukrajina zadržuje ruse z 5% totalnih kapacitet ki jih ima nato, dali so jim 50 let stara letala F16 in 30 let stare tanke Leopard, kaj bi bilo šele če bi jim dali novejšo opremo in dovoljenje za ciljanje stvari preko svoje meje…rusija si je v tej vojni polomila zobe in se osramotila pred očmi celotnega sveta, in tega NE MOREŠ prekriti pa se lahko trudiš s propagando kolikor želiš.
Sicer pa mene briga in za ukrajince in ruse, ampak znam videti dejstva, in če ti misliš da gre rusom dobro v tej vojni, si pa bodisi totalno opran s propagande oz. si plačan od nekoga da to trobiš, ali pa si troll.
VSI indici kažejo, od postavitve vojaških formacij, premikanje opreme na baltik, dodatne masovne mobilizacije itd. da putin BO napadel baltske države in finsko, kar bo potegnilo v direktno vojno – ki so jo zanetili RUSI – celoten EU, ker meje EU so rdeča črta in če se to prestopi se gre v direktno vojno proti rusiji, to je jasno kot bel dan…ti pa si še dalje tiši glavo v pesek.
Kako bo to naredil, saj pravite, da mu je v treh letih uspelo dobiti samo 1% Ukrajine in da uporabljajo cipe iz pralnih strojev. Torej je nemogoce, da bi napadel Baltik ali Finsko. Po drugi strani vsi indici kazejo na to, da je Evropa ze okupirana od USA, saj ima le ta 100 000 svojih vojakov v EU.
Slovenija je na napačni strani! Kot je deloma že bila (z Rupnikom) dva pljunka časa nazaj.
Ves svet je proti “Švabom”, ki se spet postavljajo in dvigujejo naci greben ter zbirajo okrog sebe še nekaj “voljnih”.
Zgodovina se ponavlja,
Rusi so tja prišli zaščitit Ruse, ki so jih Ukronaciji tam pobijali.
Kot bi mi zaščitili svoje na Koroškem, če bi jih pobijali.
(Samo, mi jih verjetno sploh ne bi….)
EU ne obstaja več. To ni bil smisel EU.
VOJNA!
EU ni več!, 07.09.2025 ob 07:39
Slovenija je na napačni strani! Kot je deloma že bila (z Rupnikom) dva pljunka časa nazaj.
Ves svet je proti “Švabom”, ki se spet postavljajo in dvigujejo naci greben ter zbirajo okrog sebe še nekaj “voljnih”.
Zgodovina se ponavlja,
Rusi so tja prišli zaščitit Ruse, ki so jih Ukronaciji tam pobijali.
Kot bi mi zaščitili svoje na Koroškem, če bi jih pobijali.
(Samo, mi jih verjetno sploh ne bi….)
EU ne obstaja več. To ni bil smisel EU.
VOJNA!
Res je.
Ta narod bi pustil, da tujci pobijejo Slovence.
Na oblasti pa so vsi izdajalci, na strani nacistov in fašistov, ki žrejo drek prasici lajdri.
olmrfvb, 06.09.2025 ob 23:58
VSI indici kažejo, od postavitve vojaških formacij, premikanje opreme na baltik, dodatne masovne mobilizacije itd. da putin BO napadel baltske države in finsko, kar bo potegnilo v direktno vojno – ki so jo zanetili RUSI – celoten EU, ker meje EU so rdeča črta in če se to prestopi se gre v direktno vojno proti rusiji, to je jasno kot bel dan…ti pa si še dalje tiši glavo v pesek.
Kako bo to naredil, saj pravite, da mu je v treh letih uspelo dobiti samo 1% Ukrajine in da uporabljajo cipe iz pralnih strojev. Torej je nemogoce, da bi napadel Baltik ali Finsko. Po drugi strani vsi indici kazejo na to, da je Evropa ze okupirana od USA, saj ima le ta 100 000 svojih vojakov v EU.
migoce bo tebi debili lazje ce bos razumel tole….ko se zacbe vojna je prva zrtev resnica….velja za vse vpletene…seveda vecer, rtvs, 24 ur , pozabil sem siol do vsi zavezani k resnici ne, se posebej kak cnn itd….daj spizdi s to poceni protirusko.propgando….dejstva so znana kot to da rusija bo uporabila jedrdko orozje ko bo cas za to…..umik zda vojakov iz baltika ima vrcplastni pomen debil
Rusko – ukrajinski spor je že eno od vprašanj, pri katerem je mnenje leve in desne strani večinoma enako. Da so Rusi brezobzirni agresorja, Ukrajinci pa nedolžne ovčke, ki se samo branijo (in si zaslužijo neomajno pomoč EU v denarju ter drugih sredstvih), menita tako Janez kot Robi.
Zato ni pomembno, vsaj glede tega vprašanja ne, kdo od njiju je na oblasti. Če bo Fon Der Lajna rekla, da bo treba poslati vojake, jih bi poslala tako eden kot drugi.
in kdo tocno bo poslal vojake v ukrajino?poljaki so rekli ne, tudi nemci, italijan8 tudi, slo znova opleta in je pernati kreten izjavil da zgolj v primeru m8sije po ZN, kar se ne bo zgodilo dokler je rusija stalna clanica, americani umikajo svoje vojake iz baltika, le kaj oni vefo cesar nasi debili ne…aja istanejo francozi in britanci….velike sile zgolj na papirju….okupirani doma z priseljenci bi delali red v rusiji…da ne govorim o tem kako je smrt nekaj kar si povprecen evropejec kot nekaj griznega….saj pravim naj probajo pa bodo dobili svojo dozo smrti
Forum je zaprt za komentiranje.