Golob se skriva pred ljudmi, pred kamerami
ne vem zakaj bi se skrival. KPK nima pristojnosti, da bi ukrepala zoper njega.. Po domače povedan, KPK je pičkin dim za njega. Je treba le vedeti, R. Golob ni navaden državljan. Predsedniku parlamenta nihče nič ne more tako kot policiji nihče nič ne more. Sicer pa, že 32. let ti kravatarji homogeno skup držijo.
Vlada absurda, 03.09.2025 ob 08:30
Še posebej odkar je jasno, da je KPK ugotovila kršenje zakona o integriteti in korupciji. V ospredje rine svoje satelite.
????? vam v sekti bi bilo treba neki slovar sestavit. Sami ne veste, kaj pišete, cepci tumasti.
SATELITE ima vaš pastir. Razen stranskih strank (NSi, Rupar, Stevanovič, Župani, Primc in podobno) še svoje gromoglasnike (Hoivik, Mahnič, Grims…. – vsak za po eno poglavje nagajanja).
Ne poskušaj res vsega kopirat in reproducirat, če se ti niti ne sanja, o čem pišeš.
heh, to bo ja……, SdS nora24tv kletni trol kao analizira vse predsednike vlade .., razen njegovega pacienta ne, ki ne gre nikamor razen med njegove norce, ki mu kimajo in svečkarje pred sodišči… krele od avtorja teme, pa se mi jebe za goloba in za celo komplet vlado…..
benti, kej je ta jebena blentava levica, da začne jebat v glavo to SdS nora24tv trolovsko greznico na forumih..
Bejž bejž, 09.09.2025 ob 17:33
Tako se izogiba kameram, da je takoj, ko je dahnil svoj ‘DA’, pritekel pred množico kamer in mikrofonov ?
Za take stvari priteče pred kamere in ponuja pecivo novinarjem, ker so prijazni z njim.
Če pa bi ga vprašali glede zdravstva, korupcije, KPK…bi pa odhitel stran in poslal odgovarjati odvetnika ali svoje kljukce iz Svobode.
Re, 09.09.2025 ob 17:56
Za take stvari priteče pred kamere in ponuja pecivo novinarjem, ker so prijazni z njim.
Če pa bi ga vprašali glede zdravstva, korupcije, KPK…bi pa odhitel stran in poslal odgovarjati odvetnika ali svoje kljukce iz Svobode.
Nope, glede zdravstva, korupcije ipd. bi si naročil preverjene kadre z RTV, POP TV, Delo ipd., t.i. “javne medije”, za njih ve, da bojo samo spoštljivo potipali, kaj pa čakalne vrste in korupcija, gospod precednik, se že kaj ve? Nič novega torej, OK, hvala, preidimo zdaj na to, kar gotovo vse najbolj zanima, poroka leta…
8409, 10.09.2025 ob 15:08
Nope, glede zdravstva, korupcije ipd. bi si naročil preverjene kadre z RTV, POP TV, Delo ipd., t.i. “javne medije”, za njih ve, da bojo samo spoštljivo potipali, kaj pa čakalne vrste in korupcija, gospod precednik, se že kaj ve? Nič novega torej, OK, hvala, preidimo zdaj na to, kar gotovo vse najbolj zanima, poroka leta…
A sta tiste bele šopke res podarila penzionistkam. Gospe so se čisto razpekmezile.
Dobra volilna finta.
Dr, Robert Golob je komunistično seme, narcisoid, poln samega sebe, pa še maščevalen povrh. On nobenega od nas ne hrani, ampak nas bo z svojimi ukrepi kvečjemu izstradal…..Ko bo pa narod vzel stvari v svoje roke, bojo odjebali vsi ti GROBARJI SLOVENIJE,BANDA SPREVRŽENA IN PLENILSKA!PRIDE DO NJIH KARMA!!!!!!
Zlatoust, 10.09.2025 ob 16:29
Dr, Robert Golob je komunistično seme, narcisoid, poln samega sebe, pa še maščevalen povrh. On nobenega od nas ne hrani, ampak nas bo z svojimi ukrepi kvečjemu izstradal…..Ko bo pa narod vzel stvari v svoje roke, bojo odjebali vsi ti GROBARJI SLOVENIJE,BANDA SPREVRŽENA IN PLENILSKA!PRIDE DO NJIH KARMA!!!!!!
Pomembno je samo to, da nikoli več ne pride JJ na ablast. Trikrat je imel možnost kaj narediti in ni naredil nič. Vsakič je bilo slabše. V zadnjem mandatu se je celo spravil nad Slovence z robokopi, vodnimi topovi in z zaplinjevanjem. Končal je svojo kariero, prasec!
Forum je zaprt za komentiranje.