Mi plešemo, cijeli dan i noč, mi plešemo
Hura, še eden ciljev naše vlade je dosežen.
Naslovili so problem, vključili vse deležnike, pripravili časovnico in protokol in tu je rezultat:
https://www.dnevnik.si/novice/slovenija/primerjava-plac-hrvaska-v-skokih-dohiteva-slovenijo-2752647/
Oboji smo v k***. Povprečna plača pri obojih kaže na najbolje plačano na delo v JS. Žalostno.
Drugače pa – revščine je na Hrvaškem še vedno veliko več kot pri nas. Razen s turizmom na obali si ljudje ne morejo pomagati z ničemer, da bi preživeli. Območja, kjer je standard pod nivojem, je tam veliko več kot pri nas. Pojdite malo na Hrvaško in boste videli, da ljudje na podeželju (tudi na obali) vozijo avtomobile kot jih vozijo naši cigani. 25 let stare avte.
Forum je zaprt za komentiranje.